Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Бухгалтер - затребувана професія

Бухгалтер - затребувана професія

Бухгалтер в Україні одна із найпопулярніших професій. Вибираючи її, людина точно потрапляє в десятку - з працевлаштуванням проблем точно не буде. Сотні компаній потребують фахівців з бухгалтерського обліку. Причому число працівників бухгалтерії може починатися з однієї людини у приватних підприємців і досягати декількох десятків у великих організаціях.

На сьогоднішній день, будь-яка професія є дуже важливою і затребуваною. Адже кожному підприємству потрібен досвідчений фахівець по своїй професії, що є дуже важливим. Говорячи, про професію бухгалтера, то тут немає сумнівів у тому, що ця професія буде затребуваною завжди.

Спеціальність бухгалтера - одна з найбільш необхідніших на сьогодні. Майже всі підприємства мають посаду бухгалтера, оскільки цей фахівець проводить розрахунок окладів, нарахування заробітної плати співробітникам, виконує розрахунок податкових відрахувань, собівартості продукції, проводить рахунки від постачальників і субпідрядників.

У кожній фірмі ми можемо спостерігати те, що обов'язковою вакансією завжди буде бухгалтер, так як ця людина дуже потрібна там для ведення фінансових справ та обліку підприємства. Сам штат бухгалтерів може бути різним. Якщо ми говоримо, про якийсь дрібний бізнес, то там достатньо всього одного головного бухгалтера. Ну а якщо існує великий бізнес, то тут не впоратися без декількох фахівців-бухгалтерів. Тобто буде головний бухгалтер, заступник бухгалтера і звичайний бухгалтер. Кожен з них буде виконувати свої обов'язки, і нести свою відповідальність за це.

Перевагами цієї посади є те, що бухгалтера затребувані на ринку праці, оскільки кожному підприємству потрібен хоча б один з фахівців, далі, це висока оплата праці, і навіть у вільний свій час можна брати роботу дрібних підприємствах, і непогано підзаробити. Далі можна навіть випробувати себе в ролі викладача: у вищих навчальних закладах, коледжах, або на бухгалтерських курсах. Що стосується мінусів, то насамперед це відповідальність, тобто, не можна допускати помилок, потрібно правильно вести звітність у фінансових документах, і думати наперед, що б кампанія не збанкрутувала. Адже помилка, допущена бухгалтером може коштувати йому штрафом, санкціями або навіть звільненням. Також робота бухгалтера - чітко регламентована, тобто, можуть бути обмеження в творчому житті, що не дуже радує.

Бухгалтера працюють за певними напрямками - один відповідає за касу і нарахування зарплати, другий працює з валютними операціями, третій займається складом. За всю бухгалтерію і її правильне ведення тут відповідає головний бухгалтер. Зазвичай, саме на головного бухгалтера лягає весь тягар відповідальності за складання податкових і фінансових звітів, за фінансові операції компанії, грамотне ведення бухгалтерії. Це завжди кваліфікований спеціаліст, який ознайомлений з усіма нюансами податкового та фінансового законодавства, бухгалтерського обліку та податкової політики, і він має авторитет в компанії.

Складність роботи головного бухгалтера відповідно оцінюється і в заробітній платі, і в нараховунні йому бонусів.

Професія бухгалтера вимагає уважності, посидючості і самовіддачі. Одна помилка бухгалтера може коштувати підприємству мільйонів. Також в реаліях нашої країни бухгалтер повинен постійно самоосвічуватися. Безупинно мінливі закони створюють масу додаткових труднощів.

Фахівці цієї сфери діяльності затребувані в багатьох напрямках, особливо широкий попит в сфері консалтингу, тобто це аудит та бухгалтерське обслуговування. Такі вакансії, як аудитор / провідний аудитор, завжди присутні в роботі у великій кількості. Позиція головного бухгалтера регулярно відкривається в більшості в організаціях. Потрібні кандидати з професійними навичками, що на сьогодні призводить до підвищення діапазону заробітних плат.

Бухгалтер повинен добре розбиратися у всіх питаннях бухгалтерського обліку та податкової політики, розумітися в усіх областях законодавства. На цій посаді може працювати людина організована, що має велике почуття відповідальності. Окрім цього, бухгалтер повинен бути комунікабельною людиною і вміти встановлювати необхідні контакти з державними органами. Феноменальна пам'ять і неординарний склад розуму - головні помічники в цій професії, так як бухгалтер повинен знати всю фінансову обстановку підприємства. Не менш важливі такі особисті якості, як посидючість і скрупульозність. Головна вимога до фахівця даної професії - вища освіта в сфері бухгалтерії.

Отже, бухгалтер сьогодні - це найповажніший чоловік в будь-якій фірмі. Причому, шановний не тільки рядовими співробітниками, але і її керівниками. Від хорошого бухгалтера залежить багато чого. Тому, якщо ви людина грамотна і амбіціозна, то вам пряма дорога в бухгалтерські ряди. Бухгалтер - це та професія, яка потрібна в усі часи. Навіть у кризу штат бухгалтерів намагалися зберегти в незмінному вигляді.

Безсумнівним плюсом цієї професії є її необхідність. Немає такого поля діяльності, де не потрібен би був бухгалтер. Не важливо, крупне підприємство або маленька торгова точка на ринку, вам обов'язково доводиться стикатися з податковою інспекцією. Для правильності розрахунків та надання звітів в потрібному вигляді і в чіткі терміни, потрібен грамотний фахівець.

Сьогодні бути бухгалтером - це значить, бути забезпеченою людиною. Тільки ледачий бухгалтер не здатний заробити собі на життя. Навіть якщо ви не любитель штовханини в транспорті, не можете бути прив'язаним до точного графіку роботи, ви ніколи не залишитеся без роботи, а, значить, і засобів до існування. Адже сьогодні безліч дрібних фірм та індивідуальних підприємців знаходяться в пошуках бухгалтера, який працюватиме у віддаленому режимі. Тобто, не виходячи з дому виконувати всю поточну роботу, а потім у строки, встановлені законодавством, здавати всі необхідні звіти в певні структури.

На сьогодні це одна з найбільш затребуваних професій, навчання якої не вимагає багато сил і часу. Однак, що не вимагає особливих грошових витрат під час навчання, вона принесе вам в майбутньому дуже солідні дивіденди. Крім того, бухгалтерські обчислення сприятливо діють на розумову діяльність людини.

У підсумку можна сказати: професія бухгалтера була і буде затребувана завжди.

Форманюк Н.


Нас находят: ?????? ???????? ? ?????? ????? ?????, Як бухгалтер заробляє на дрібних підприємцях, що повинен знати якщо ти поступать на бухгалтера, що бухгалтер по цій професії що должен знати, головні переваги професії тому що бухгалтера по оплаті праці, головні переваги професії бухгалтера по оплаті праці, всі уроки бухгвлтера, вакансії головного бухгалтера підзаробити, бухгалтер-професія затребувана, бухгалтер чи востребувана професія


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook