Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Чим корисні курси 1С?

Чим корисні курси 1С?

Людина, що обрала професію бухгалтера повинна знати програму 1С. Для цього потрібно пройти певні підготовчі курси. Що ж таке курси 1С і для чого вони потрібні?

Так як я навчаюсь на спеціальності «Фінанси та кредит», то ми обов’язково вивчаємо бухгалтерський облік. Теорія - це добре, але цікавіше, звичайно ж, практика.

Потрібно вміти заповнювати власноруч документи, знати план рахунків та як правильно його використовувати за призначенням. Але світ не стоїть на місці, а розвивається, а отже розвиваємо і ми, і бухгалтерський облік в тому числі.

Тому була створена програма, що допомогла упорядкувати та оптимізувати бухгалтерські розрахунки. 1С дала змогу розібратися у великій кількості бухгалтерських документів (накладних, прибуткових касових ордерах (ПКО), видаткових касових ордерах (ВКО) та інших первинних документах), та зменшити тягар при роботі з такими об’ємами інформації. Створення програми 1С мало на меті покращити та полегшити роботу бухгалтера.

Але не всі ж одразу розуміють як працювати в програмі 1С. Тому є спеціальні курси, де всьому навчають і все показують.

«1С: Бухгалтерія» з часом змінюється, все більше вдосконалюється. Тому, з кожним разом все складніше розібратись у даній програмі самостійно, але результати її роботи стають все кращими і кращими.

На мою думку, це дуже важлива програма не тільки для бухгалтерів, а й для приватних підприємців, осіб, які самостійно ведуть бухгалтерську звітність (навіть, не маючи певної спеціальності). Адже ми маємо не тільки великі підприємства, корпорації тощо, і, навіть, одному бухгалтеру дуже важко розібратися з усіма обліковими документами.

Саме в програмі 1С формуються всі бухгалтерські проводки та звіти. Це дуже зручно.

На даний момент дуже важко знайти гарного спеціаліста у своїй сфері, особливо провідного бухгалтера. Якщо знати тільки бухгалтерську базу, то це не допоможе Вам у конкурентній боротьбі за омріяну посаду, потрібно розвиватись. Для бухгалтерів – це вивчення та знання програми 1С. Саме це допоможе Вам у кар’єрному розвитку. Знання 1С дасть змогу отримати добре оплачувану роботу та здійснювати свої мрії.

Коли шукаєш роботу по спеціальності, то в переліку вимог для працевлаштування майже завжди є графа «знання програми/курсу 1С». Цей пункт багатьох відштовхує. Але потрібно йти в ногу з часом і не сумніватись у собі.

Програма 1С дуже важка, специфічна та різноманітна своїм налаштуванням. Для неї потрібно виділяти багато часу. Якщо самому починати вивчати програму, то можна дуже швидко заплутатись. Якщо ж не помітити помилку, то всі подальші проводки будуть складені не правильно, і звітність не буде співпадати з реальністю. А хіба таке потрібно? Звичайно, ні. Тому, існують спеціалісти, що допомагають у всьому розібратись.

Не потрібно боятись цієї програми, треба лише розібратись у ній.

З часом, отримані знання допоможуть стати першокласним бухгалтером і кожен керівник буде вам руки цілувати, у прямому сенсі цього вислову.

Якщо бухгалтер навчиться працювати з даною програмою, то в результаті зможе автоматично отримувати всі необхідні дані щодо своєї роботи на підприємстві.

Вже так багато було сказано щодо позитивних моментів вивчення бухгалтерського обліку на курсах 1С. А чи є ж негативні сторони?

На мою думку, їх майже немає. Головною проблемою є те, що програма 1С постійно оновлюється, покращується. Зростає кількість функцій та налаштувань. Людина, що вивчила і знає застарілу версію 1С, зіштовхується з труднощами у вивченні, адже їй важко швидко розібратись та сконцентруватись на чомусь новому.

Можна зробити висновок, що курси 1С навчають всім тонкощам роботи з програмою та мають ряд переваг:

Недоліками є:

Тим, хто знайшов себе у спеціальності «бухгалтерія», проходження курсів 1С стане в пригоді будь-де і будь-коли.

Ходос О.


Нас находят: Чи дуже важkо вивчити kомп програму 1с?, корисні курси


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook