Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Чому без шапки? Обираємо головний убір

Чому без шапки? Обираємо головний убір

Обираємо свій фасон

Модні види шапок

Чому деякі люди не люблять носити шапки

 

При низькій температурі на вулиці голова піддається охолодженню. Як наслідок — звужуються судини, погіршується кровообіг і з'являється тремтіння в цілому тілі. Голова є своєрідною кришкою для тіла. Якщо її відкрити, то замерзнуть і руки, і ноги, не зважаючи на те, що вони добре утеплені. Без шапки збільшується ймовірність захворіти на отит, ринітом, гайморитом, ангіною. Це пов'язано з тим, що під час переохолодження знижується імунітет, і людина стає чутливішою до шкідливих мікробів, вірусів і бактерій. Такі аргументи є досить вагомими, щоб доповнити свій зимовий гардероб теплим та комфортним елементом, який до того ж додає індивідуального стилю.

Обираємо свій фасон

Багатий вибір аксесуарів дозволяє правильно підібрати шапку до верхнього одягу, типу обличчя та загального образу. Це дає можливість не лише захистити себе від холоду, але й виглядати стильно і неповторно. Шукати файне вбрання так само легко, як і грати в онлайні в https://top-casinos.com.ua/bookmakers/. При виборі головного убору на зиму варто звертати увагу на наступні аспекти:

  1. Теплоізоляція. Вибрати шапку слід з високоякісних натуральних або синтетичних ізоляційних матеріалів.
  2. Вітрозахисні властивості. Бажано шукати зимові моделі шапки, які мають додаткові елементи для захисту від вітру, такі як регульовані манжети.
  3. Розмір, стиль, колір. Важливо вибрати аксесуар, який підходить розміру голови та виглядає стильно, при цьому враховувати особисті уподобання.
  4. Вентиляція. Пам'ятайте про дихальні властивості матеріалу, щоб уникнути перегріву.
  5. Якість. Перевірте, щоб матеріали були високоякісними та добре зшитими, адже це забезпечує тривалу службу виробу.
  6. Водовідштовхувальні властивості. В цьому випадку слід звертати увагу на зовнішню тканину.

До того ж необхідно враховувати температуру та кліматичні умови проживання. Це допоможе зробити правильний вибір і завжди почуватися комфортно.

Модні види шапок

Існує багато видів зимових шапок. Вони можуть бути в?язаними, хутряними, трикотажними. Деякі популярні фасони включають:

Важливо підібрати аксесуар, який пасує саме вам. Велику роль відіграє форма обличчя, довжина волосся, а також загальний стиль в гардеробі. Часто шапку вибирають в комплекті з шарфом та рукавичками.

Чому деякі люди не люблять носити шапки

Існує декілька можливих причин, чому люди не хочуть користуватися шапками взимку. Цей аксесуар може створювати дискомфорт через несприйняття матеріалів, провокувати алергічні реакції. Часто люди не хочуть псувати зачіску або бояться виглядати не дуже стильно. Проте, незалежно від причин, важливо забезпечити відповідний захист від холоду. Не соромтеся експериментувати з різними моделями та матеріалами. Адже саме здорова людина виглядає привабливою.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook