Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Дієві поради догляду за машиною взимку

Дієві поради догляду за машиною взимку

Очищування від снігу та намерзань

Особливості миття машини взимку

 

Переважна більшість автолюбителів дбайливо ставиться до свого транспорту в будь-яку пору року, проте саме взимку виникають додаткові нюанси, які потрібно враховувати незалежно від моделі авто. Дотримання простих правил допоможе подовжити термін експлуатації певних деталей, а найголовніше - зробить поїздки в холодних умовах більш комфортними та безпечними.

Очищування від снігу та намерзань

На перший погляд здається, що подібна процедура зрозуміла і проста, але насправді вона безліч дрібних нюансів та вимагає комплексного підходу зі своїми лайфхаками. Очевидно, досвідчені водії мають у своєму арсеналі засобів не одну дієву пораду, а особливо ті, хто ставиться до власного транспорту вкрай дбайливо, демонструючи свою любов за будь-якої нагоди. Це може проявлятися скрізь - доведень, що навіть в азартних іграх водії частіше обирають слоти Vip casino присвячені улюбленій тематиці.

Базовою істиною є просте правило - надмірні зусилля та зіскрібання намерзань з поверхні кузова можуть спричинити виникнення подряпин на авто, тож скребок, який найчастіше використовують водії, необхідно застосовувати лише для поверхні скла. Звичайно, що найкращим рішенням буде заздалегідь припаркувати своє авто з мінімальним ризиком виявити його зранку засніженим, проте якщо вже так сталося, то починати чистити сніг варто з коліс та вихлопної труби. Його потрапляння може загрожувати перебоями у роботі двигуна, а також потраплянню вихлопних газів в салон.

Для пришвидшення малоприємної процедури необхідно скористатися системами обігріву скла, проте існує міф, що за дуже низьких температур потужний потік гарячого повітря на скло може навіть спричинити утворення тріщини, але перевіряти його ми б не радили. Наявність м?якої щітки для прибирання снігу - це перший інструмент, яким варто запастися водію ще до настання його першої зими за кермом.

Особливості миття машини взимку

Настання зимових холодів зовсім не привід відмовлятися від чистоти свого транспорту. Навпаки - миття машини взимку стає чи не обов?язковим, адже захищає від різноманітних речовин, які застосовуються на дорогах - пісок, сіль. Але разом з тим не слід забувати про вплив низьких температур на особливо вразливі ділянки автомобіля.

Декілька простих порад допоможуть зробити це ефективно:

Першочергова задача водія під час зимового миття - це мінімізувати негативний вплив корозії на свій автомобіль, проте варто зазначити, що коли температура сягає приблизно -8 градусів, то ці процеси зупиняються.

Звичайно ж не слід забувати й про особливості експлуатації автомобілів з автоматичною коробкою передач - за низьких температур прийнятним є “прогріти” авто. Зазвичай автомобілісти радять дочекатися, коли стрілка на тахометрі впаде принаймні до 1000 обертів.

Це однією пасткою, в яку потрапляють водії-початківці, вважають рідину для омивання лобового скла. Часто морози наступають саме за день до того, як водій згадує про необхідність заміни рідини на зимову, тож не рекомендуємо втрачати пильність.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook