Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи На досуге

Джакузі – це не розкіш, а запорука вашого здоров’я

Джакузі – це не розкіш, а запорука вашого здоров’я

Комплектація обладнання для гідромасажної ванни

Обираємо гідромасажну ванну у Сантехдом Київ

 

Недаремно слово "гідромасаж" у багатьох із нас асоціюється зі SPA-салонами та дорогими курортами, адже його здатність надавати оздоровлюючий та розслаблюючий ефекти на організм під час прийому ванни створила йому репутацію насолодження, яке доступне лише заможнім людям.

На даний час, нові технології та масове виробництво дозволили значно знизити ціни на гідромасажне обладнання, і тепер гідромасаж у домашній ванні це вже не розкіш. Нині ви легко можете насолодитися гідромасажними та аеромасажними процедурами прямо у себе вдома. Якість ваших відчуттів під час прийняття гідромасажної ванни безпосередньо залежатиме від обладнання, яке ви оберете. Тому, перш ніж здійснити покупку важливо розібратися з обладнанням, яким можливо оснастити домашню ванну.

Комплектація обладнання для гідромасажної ванни

Гідромасаж працює наступним чином: насос подає воду у форсунки, створюючи струмені води, які масажують тіло. Отже якість гідромасажу в першу чергу буде залежати від кількості та якості форсунок і насосів, а також наявності компресора. Чим більше форсунок – тим ширший масаж, проте слід враховувати те, що збільшення їх кількості зменшує тиск у системі, і масажні струмені стають слабшими.

Тому, до комплектації деяких систем для збільшення тиску додають компресор. Крім того, системи комплектують окремим насосом для форсунок, які відповідають за масаж спини. Форсунки розміщуються за законами точкового масажу. Деякі форсунки оснащують функцією подачі озону, який має знеболюючий ефект.

Слід зазначити, що форсунки відрізняються за якістю та ціною. Дешеві форсунки виготовляють з латуні та пластику, а для виготовлення дорогих використовують срібло або золото. За функціями вони поділяються на мікроструминні, вихрові, потокові, пульсуючі, ті що обертаються, та інші. Зазвичай встановлюють три форсунки з кожної сторони. З боку спини їх кількість може досягати 60. Слід зазначити, що відчуття від прийому джакузі буде залежати від його комплектації. На даний момент існує можливість врізання будь-якої комплектації гідромасажу у ванну.

Крім того, ванну можна оснастити не тільки гідромасажною системою, а й аеромасажною. Обидві системи позитивно впливають на організм людини та доповнюють одна одну. Вся система джакузі керується за допомогою пульта керування. Пульт може бути пневматичним або електронним, останній дозволить вибирати додаткові режими роботи. Наприклад, можна виділити такі режими: пульсуючий масаж, змінне включення форсунок, зміна сили масажу, автоматичне пробігання хвилі від голови до ніг та інші. Під час вибору слід уточнювати, які режими підтримує той чи інший пульт.

У більш сучасних моделях гідромасажних ванн є можливість використання хромотерапії (зміна кольорів гідромасажних струменів) та вбудованої музики, а ще такі ванни обладнані м'якими підголівниками та каскадними змішувачами, які створюють міні-водоспад у ванні.

Обираємо гідромасажну ванну у Сантехдом Київ

В інтернет-магазині Сантехдом можна придбати не тільки гідромасажну ванну, а й необхідні комплектуючі для її оснащення та підключення. Наші спеціалісти підберуть усе необхідне обладнання, з урахуванням ваших побажань, тож ви зможете насолоджуватися покупкою тривалий час. Ми пропонуємо нашим клієнтам товари від відомих брендів: IRIS, VERONIS, WGT, VOLLE, BESKO, ALBATROS, EAGO, RIVA POOL та ін.

Менеджери інтернет-магазину здійснять індивідуальний розрахунок гідромасажної ванни та запропонують індивідуальну скидку кожному покупцю. Придбаний товар ми доставляємо покупцям у різні куточки України.

Завітайте до нас у гості, наш товар подарує вам справжню насолоду. Відчуйте солодкий смак життя з Сантехдомом Київ!


Нас находят: https://stimul kiev ua/articles htm?a=dzhakuzi-tse-ne-rozkish-a-zaporuka-vashogo-zdorov-ya


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook