Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Моя професія - бухгалтер - одна з найбільш потрібних та популярних на ринку праці

Моя професія - бухгалтер - одна з найбільш потрібних та популярних на ринку праці

Я навчаюся на спеціальності бухоблік та аудит. Я починаю розуміти, що сама професія бухгалтера є дуже цікавою і потрібною. На даний момент я знаю основу бух. обліку, тобто те, що вивчали на лекціях. Взагалі основним завданням бухгалтерського обліку є формування повної інформації, опису всіх подій, які відбуваються в організації, - всі ці дані потрібні для здачі бухгалтерської звітності. Я знаю, що в нас діє стандартизація бухгалтерського обліку - процес розробки та поступового застосування єдиних вимог, для відображення фінансових звітів.

Сучасний бухоблік переведений на електронні програми, такі як: 1С, - це значно полегшує складну роботу бухгалтера. Сама професія бухгалтера є дуже відповідальною, потрібно вести звітність, робити подвійні записи, звіряти баланс. Бухгалтер – це друг людини в організації, після директора, яка може заміщати будь-яку посадову особу, і брати на себе відповідальність. На парах з бухобліку я навчився заповнювати первинні документи, записувати шахову відомість, нараховувати заробітну плату, амортизацію. Взагалі, бухгалтерія знаходиться на дуже розвиненому рівні, для спрощення складання бухгалтерських проводок використовують не лише програми а і план рахунків. Знання бухобліку потрібно мені для того, щоб я був фахівцем у своїй діяльності. Бухгалтер несе відповідальність (кримінальну) за правильність складання звітів і за рухом коштів в установі. Надія Василівна навчила нас перевіряти себе на наявність помилок і не ставити свій підпис на документах, в достовірності яких сумніваємось. Бухоблік є основним предметом моєї спеціальності, тому не вивчивши його я не зможу зрозуміти інші види бухгалтерського обліку, такі як фінансовий облік, управлінський, податковий і статистичний. Вивчивши основу бухобліку, я можу самостійно виділити об’єкт цієї дисципліни, ним будуть виступати майно організації, їх зобов’язання і господарські операції, які здійснюються в процесі діяльності. Я знаю, що бухгалтер повинен бути людиною, яка знає все у своїй сфері, постійно потрібно слідкувати за чинним законодавством, бути в курсі, коли доповнюють, або змінюють якийсь законопроект. Також бухгалтер повинен швидко вміти приймати рішення і відповідати за них.

Кучеренко Андрій, ОА – ІІІ – 1


Нас находят: моя професія бухгалтер, моя майбутня професія бухгалтер, моя майбутня професія бухгалтер на англійській мові, твір на тему моя майбутня професія бухгалтер, твір моя майбутня професія бухгалтер, моя майбутня професія бухгалтерський облік, моя професія бухгалтер твір, моя улюблена професія бухгалтер, професія бухгалтер твір, моя майбутня професія бухгалтер твір


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook