Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи Руководителю

Можете розповісти, що таке Web of Science?

Можете розповісти, що таке Web of Science?

Можете розповісти, що таке Web of Science?

Існує багато причин, чому дослідники повинні передплачувати журнали Web of Science

Web of Science є унікальною в тому, що вона пропонує. Що робить його таким особливим?

 

За останні кілька років відбулися зміни в тому, як університети визнають дослідження, опубліковані в престижних журналах, які індексуються і реферуються, і тепер університети з більшою ймовірністю віддають перевагу дослідженням, які були опубліковані виключно в журналах, що індексуються і реферуються.

Можете розповісти, що таке Web of Science?

У зв'язку з тим, що індекси надають конкретні показники, які визначають, наскільки успішним є журнал і кількість цитувань, що припадають на кожного автора, ці вимоги є необхідними. Для авторів та афілійованих з ними університетів важливо досягти високого рейтингу, що призводить до зростання визнання та доступу до більшого фінансування досліджень, що в кінцевому підсумку призводить до розквіту їхньої кар'єри та програм в академічному співтоваристві. Якщо ви бажаєте подати свої журнали, будь ласка, відвідайте https://statti.in.ua/publikaciya-v-web-of-science/.

Існує багато причин, чому дослідники повинні передплачувати журнали Web of Science

Крім того, включені журнали отримують більшу кількість заявок на один випуск в результаті престижності цих індексів. Як наслідок, кожне доступне місце в журналі стає більш бажаним через конкуренцію. У таких виданнях менша кількість прийнятих статей, а це означає, що потрапити до них набагато складніше, ніж до тих, які ще не індексуються, оскільки більша конкуренція призводить до того, що в черзі на публікацію стоять більш якісні статті.

Для багатьох вчених опублікувати своє дослідження — це більше, ніж просто отримати його, адже індексація є ключовою частиною цього процесу. Майже кожен журнал вимагає, щоб рукописи були відшліфовані та готові до рецензування. Тому, якщо ви не пройдете професійне рецензування перед тим, як відправити свій рукопис, ви можете зробити серйозну помилку.

На щастя, eContent Pro International пропонує комплексні та професійні редакційні послуги, включаючи редагування та коректуру, а також рекомендації журналів, авторам і дослідникам на кожному етапі їх публікаційного процесу. Хоча ми усвідомлюємо стрес, пов'язаний з індексацією, ми також розуміємо, що не кожен дослідник є експертом з індексації, навіть якщо від нього залежить його кар'єра.

Web of Science є унікальною в тому, що вона пропонує. Що робить його таким особливим?

Значною мірою нещодавній успіх Web of Science зумовлений його широким спектром і масштабом, що призвело до того, що зараз він вважається одним з найважливіших індексів для академічних публікацій, оскільки багато університетів вимагають, щоб штатні професори публікувалися у виданнях, які індексуються Web of Science.

Це правда, що Web of Science не має такого ж статусу, як Scopus або будь-який інший загальнонауковий індекс, але він має ряд унікальних факторів, які відрізняють його від Scopus та інших загальнонаукових індексів, що робить його таким же престижним і надійним, як і інші індекси.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook