Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Сервіс з ремонту пластикових вікон в Одесі

Сервіс з ремонту пластикових вікон в Одесі

Додаткові послуги

Види несправностей, їх причини

 

Сьогодні велика кількість новобудов, будинків оснащені металопластиковими конструкціями, у зв'язку з цим, у багатьох споживачів досить часто виникають запити з їх догляду і ремонту. Адже з різних причин рано чи пізно навіть якісна фурнітура та склопакети приходять в непридатність і тоді виникає потреба у послугах майстрів, фахівців в даній сфері.

Сервісний центр в Одесі remont-okon-dverei.com.ua/rus готовий виконати ремонт пластикових вікон будь-якої складності, незалежно від того, як давно вони були встановлені і якої міри складності сталася несправність. Компанія надає послуги за доступними цінами та надає гарантію на виконані роботи, фурнітуру.

Наші професійні майстри досконало проводять діагностику, з'ясовують причини основних проблем. Ми проводимо заміну:

Окрім цього, фахівці виїжджають в будь-який район Одеси і можуть ретельно перевірити щільність прилягання, ущільнювача, усунути місця промерзань, відрегулювати елементи механізму, почистять та змастять їх.

Додаткові послуги

Окрім ремонту, в сервіс можна звернутися за:

Досить часто до нас звертаються з запитом по виготовленню та встановленню рулонних штор, жалюзі. Відповідаємо, так, наш сервіс надає такі послуги. Якість нашої продукції завжди на вищому рівні. Якість та краса ваших вікон - девіз нашої компанії.

Види несправностей, їх причини

Дуже важливим є правильний догляд за вікнами. Ні в якому разі не рекомендується використання абразивних миючих засобів, жорстких мочалок. Інакше, конструкція може втратити свій первинний охайний вигляд.

Співробітники нашої компанії також проводять регулювання і обслуговування вікон. Вчасне звертання гарантує мінімальні витрати та справність роботи вікон в цілому. З нами надійно, красиво та затишно.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook