Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Що таке бухгалтерія та бухгалтерський облік, баланс і звітність?

Що таке бухгалтерія та бухгалтерський облік, баланс і звітність?

На даний момент бухгалтер - дуже потрібна професія. Адже завдяки йому ведеться звіт по підприємству, і що дуже важливо, в грошовому вираженні. На кожній фірмі, організації завжди потрібна людина, яка буде вести всю фінансову та бухгалтерську звітність. Тому для кожного підприємства дуже вигідно, якщо цим займається людина, яка знається на своїй справі, адже тільки тоді фірма ніколи не буде в мінусі.

Дана професія завжди орудує такими термінами, як «бухгалтерський облік», «баланс», «бухгалтерія» та «звітність». Людям, що цікавляться бухгалтерською сферою, слід в цьому розібратися. Отже, бухгалтерія - це вид звітності підприємства, система, яка впорядковує і систематизує інформацію про дану організацію, найчастіше в грошовому еквіваленті, при цьому має свою систему кодування і правила. Або спосіб обробки та впорядкування фінансової та бухгалтерської інформації по підприємству.

Бухгалтерський облік - обов'язкова складова кожної організації, яка повинна вестися з відкриття і до закриття діяльності підприємства. Ведеться підприємством з моменту його реєстрації, до моменту його закриття. Серед головних завдань обліку можна виділити такі: точна систематизація діяльності підприємства, що не допускає невигідних результатів для підприємства, правильний розрахунок грошових операцій фірми. Облік може вести сам директор фірми, а може спеціально наймати для цього бухгалтера. Але, навіть якщо цим займається бухгалтер, який розуміється у своїй справі, то все одно хороший керуючий ніколи не буде підписувати документи, не перевіривши їх. У цій справі потрібна 100% точність. Без цього підприємство ніколи не зможе досягти якихось результатів, а в підсумку може взагалі стати банкрутом.

Баланс - звіт, форма групування ресурсів організації в грошовому еквіваленті, яка повідомляє про фінансовий стан даної фірми на певний період. Важливими компонентами в даному процесі є активи і пасиви підприємства, хід яких і контролює бухгалтер в створеному балансі.

Вид балансу підприємства представлений на наступному зображенні.

Знання бухгалтерського балансу підприємства - головна складова для вигідної і функціональної діяльності, а також для вмілого управління всіма напрямками підприємства.

Бухгалтерська звітність - підведення підсумків у вигляді таблиці за активами і пасивами підприємства. Складається за даними, які взяті з бухгалтерського балансу.

Підводячи підсумки, можна сказати, що вміння орієнтуватися в даних поняттях і навики їх складання дають можливість досягти хороших результатів у бухгалтерській професії, яка необхідна на кожному підприємстві.

Бондаренко Ольга


Нас находят: ???????????, бухгалтерія це, що таке бухгалтерський облік, створення балансу підприємства 1с, як розибратися в бугалтерии, бухгалтерський облік це, бухгалтерський облік, як розібратись в бухгалтерській і фінансовій звітності


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook