Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Що таке «курси 1С»?

Що таке «курси 1С»?

Сертифікат про проходження курсів.

 

Почнемо з того, що являє собою програма 1С. Це програма, створена спеціально для бухгалтерів. У ній можна стежити за балансом підприємства, вести обліки, зберігати банківські реквізити фірм-компаньйонів, зберігати інформацію про своїх співробітників (таку, як ставка заробітної плати, ідентифікаційний код, паспортні дані, посада та інше), складати звіти і т.д.

Навчитися працювати з цією програмою може будь-яка, хоч трохи освічена людина, але не кожному вона знадобиться в житті. З настанням ери технологічного прогресу роботодавці стали вимагати від своїх співробітників значно більшу кількість умінь, ніж це потрібно було раніше. Якщо раніше бухгалтери вели обліки балансу підприємства вручну, то зараз вони повинні вміти, як мінімум, вносити їх в базу на комп'ютері. В іншому випадку роботодавцю доведеться найняти нового співробітника. До слова, у наш час навички роботи в 1С потрібні не тільки бухгалтерам, а навіть і деяким адміністраторам, менеджерам і навіть секретарям. Для того, щоб зберегти вже наявне робоче місце або знайти нове, необхідне постійне самовдосконалення, особливо своєї кваліфікації. Курси 1С можна пройти як з нуля (для новачків), так і отримати додаткові навички в цій програмі.

Повернемося безпосередньо до курсів 1С. Навчитися цій програмі можна від 10-14 днів до 2-3 місяців, залежно від умінь учня. Якщо завдання полягає у підвищенні навичок, то час зменшується до 7-10 днів. Це можуть бути як онлайн курси (не виходячи зі свого будинку), так і заняття в спеціалізованих навчальних центрах. Якщо брати за приклад Україну, то такі навчальні центри можна знайти практично в кожному великому місті.

Що ж тоді вибрати?

Бажано вибирати ті курси, у яких є сертифікат фірми «1С». У цьому випадку навчання відбуватиметься за стандартною методикою. В інших випадках можна наштовхнутися на курси, які фахівці розробили самостійно.

Безсумнівно, тим, хто не стикався з цією програмою варто почати курси з нуля, незважаючи на те, що витратиться багато часу. Але витрачений час в цьому випадку - ніщо, адже людина отримує нові навички, отже, стає більш затребуваною в якості робочої сили. Не варто лякатися, якщо на таких курсах Вас введуть в основи бухгалтерської справи, це буде не зайвим. Так само можливі домашні завдання. З самого початку всі обліки і документи будуть заповнюватися власноруч. І тільки потім Вас переведуть до роботи в програмі 1С.

Група учнів в основному складається з людей середнього віку (однак є й жінки за 40, яким просто необхідна перекваліфікація) і студентів, що хочуть мати хоч який-небудь сертифікат про освіту.

Курси можуть бути в ранковий, обідній і вечірній час. Всі бажаючі записуються в групи відповідно зі своїм вільним часом. Вартість навчання різниться від 500 грн до 2500 грн. (все залежить від тривалості навчання і початкових навичок).

Плюси і мінуси дистанційного навчання.

Як вже згадувалось раніше, можна навчатися онлайн, тобто дистанційно. Лекції та практичні завдання розсилаються учням на пошту. Позитивні сторони таких курсів в тому, що учень обробляє інформацію в будь-який зручний час (будь-то 7 ранку або 3 години ночі), а також низька вартість. Мінусом такого варіанту навчання можна назвати віддаленість від викладача. Тобто при виникненні питання безпосередньо при роботі в програмі 1С, необхідно буде дзвонити або писати цій людині, а особистого контакту не буде (адже набагато зрозуміліше, коли «при тобі» все показали і розповіли, продемонстрували куди натискати, що і де вводити, та й взагалі, як правильно працювати в програмі). Так само, якщо порівнювати такі курси із заочною формою навчання в університеті, то можна припустити, що термін навчання збільшиться.

Для представників інших професій.

Курси 1С можуть стати в нагоді не тільки бухгалтерам, а й представникам інших професій. Сюди можна віднести і свіжоспечених директорів, тобто людей, які тільки-тільки відкрили свою справу. На початковому етапі підприємницької діяльності вони не будуть мати зайву суму, щоб оплачувати роботу бухгалтера, відповідно, будуть намагатися виконати самостійно максимум роботи, щоб заощадити свої кошти. Курси 1С для них будуть відмінним варіантом економії грошей. Адже в разі успішного розвитку свого бізнесу, вони зможуть особисто контролювати баланс підприємства.

Сертифікат про проходження курсів.

Коли Ви успішно закінчите курси 1С, Ви отримаєте сертифікат. Ця відзнака додасть Вашій персоні більше значимості в порівнянні з іншими конкурентами в боротьбі за омріяне робоче місце. Роботодавець буде впевнений, що Ви розбираєтеся в програмі краще свого конкурента і візьме на роботу Вас. А якщо Ви ще й будете володіти достатньою харизмою, стресостійкістю і лідерськими якостями, то Вам можуть запропонувати максимальну ставку, на яку здатна компанія.

Загалом, хочу сказати, що курси 1С - це корисна річ. Якщо це не знадобиться в роботі, то для особистого вдосконалення вже точно не завадить. Адже людині потрібно бути різнобічно розвиненою для успішного виживання в нашому суворому світі. А якщо Вам пощастить організувати власну справу, то мати уявлення про облік доходів і витрат буде вельми корисно, щоб Ваш бухгалтер не обвів Вас навколо пальця і не привласнив Ваші кошти.

Ружа Альона


Нас находят: Що таке курса


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook