Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиКарьерный рост

Школа бухгалтера: реальна допомога випускнику ВНЗ

Школа бухгалтера: реальна допомога випускнику ВНЗ

Будь-яке підприємство не може існувати без бухгалтера. Ця людина веде всю бухгалтерію з самого першого дня заснування фірми і до останнього. Бухгалтером може бути не кожен перехожий, і не кожен, хто отримав освіту у цій сфері, а тільки той, хто любить точні науки, роботу з цифрами, паперами. Людина повинна бути уважною та мати терпіння. Адже дуже часто буває так, що при оформленні звітності ти порахуєш все, а кінцевий результат не такий, який би ти хотів бачити, і щось не сходиться, тому потрібно повністю все перераховувати. Також, людина, що прагне стати бухгалтером, повинна завжди бути комунікабельною, тому що ця робота вимагає спілкування з людьми (з різним світоглядом, характерами та емоційністю).

На мою думку, школа бухгалтера може допомогти випускнику вузу, якщо він визначився із своєю майбутньою професією, і хоче пов’язати своє життя із бухгалтерією. Ця школа допомагає вдосконалити навички, дає можливість подальшому розвитку майбутньому бухгалтеру в даній професії.

Починаючи своє навчання у «Школі бухгалтерів», будь-який молодий фахівець має вивчати самі головні аспекти даної роботи. Перш за все, це:

Тобто, ця школа дозволяє зрозуміти і відчути всі переваги даної роботи, розібратися, і знати всі деталі при заповненні виробничої бухгалтерської документації. Але саме головне – це вивчення програми «1С: Підприємство».

Дана програма є обов’язковою для людини, яка вивчає бухгалтерський облік. Ця програма допоможе полегшити роботу бухгалтера, та раціонально розподілити його час. Перш за все, ця програма – є базою підприємства, за допомогою якої створюють звіти, нараховують заробітну плату, ведуть первинну документацію підприємства та багато іншого. Раніше, це все писали від руки у бланки, а зараз це все є автоматизованим, за рахунок чого, зменшується відсоток помилок.

Я вважаю, що диплом випускника школи бухгалтера (додатково до диплому про закінчення ВНЗ) дає більші шанси отримати бажану роботу на підприємстві. Адже школа бухгалтера слідкує за всіма новітніми програмами, змінами у законодавстві, та навчає своїх учнів за останніми сучасними технологіями, що має переваги для людини, яка влаштовується на роботу.

Як говорив Уїнстон Черчілль: «Той, хто володіє інформацією, той володіє світом». Повністю згодна з цими словами, адже в наш час не можна бути просто шаблонною людиною, яка має диплом про закінчення вищого навчального закладу і все. Потрібно завжди вдосконалюватись, читати книги, статті, газети, журнали, наукові роботи. Варто вивчати нові програми, мови, науки. І обов’язково - спілкуватись з людьми. Кожен із цих методів хоч трішки, але удосконалить тебе, а це великий плюс, якщо людина до чогось прагне і активно рухається по життю. Одним із методів самовдосконалення є школа бухгалтера, яка навчить по-новому любити свою професію, з відповідальністю та цікавістю відноситись до неї, професійно використовувати свої навики.

Бухгалтер - це професія, яка користується попитом. Люди з такою професією потрібні скрізь, та кожна компанія буде цінувати тільки розумного працівника. В цій сфері можна побудувати гарну кар’єру. Головне – це бажання та сумлінне ставлення до своєї роботи.

Бровко Владислава


Нас находят: реальна бухгалтерія


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook