Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиРуководителю

В якій компанії вигідна доставка вантажів

В якій компанії вигідна доставка вантажів

В Україні пріоритетним напрямком є доставка вантажів залізничним транспортом. Обсяг наданої послуги у 2019-2020 роках становив близько 60% всього ринку. Однак з кожним роком зношування залізничного полотна, що збільшується, старіння вагонів змушує керівництво підвищувати вартість перевезень, щоб зібрати кошти на закупівлю нових елементів поїздів. Тому транспортування стає нерентабельною замовника.

Перевезти за розумну ціну

Автомобільна доставка вантажів і товарів стає кращою. За 2020 рік, незважаючи на складні часи з пандемією, затребуваність у транспортуванні замовлень машинами окремими містами та Україною в цілому зросла на 28%.

Inka Trans активно приймає замовлення на доставку вантажів від столичних клієнтів. Графік поїздок допомагає своєчасно виділяти транспортні одиниці для абонентських та разових замовлень. Нам довіряють, залишають повторні заявки, а це означає, що рекомендуватимуть у своєму колі.

Як проходять вантажоперевезення

Доставка вантажів відбувається у визначений проміжок часу. Якщо це транспортування комерційного призначення, перевезення пасажирів, то оформляються відповідні документи. Якщо їх немає, буде нарахований штраф у 17 000 грн. (згідно з чинним з жовтня новим законом, посилання на джерело).

Якщо у вас проблема, не спокушайте долю:

Компанія «Інка-Транс» (https://inka-trans.ua) створить безпечні умови транспортування у вказане місце.

Вартість вантажних перевезень

На сайті позначено вартість оренди кожного автомобіля. Клієнтам надається право самим розрахувати, якою буде ціна доставки вантажу. Якщо має бути значне за обсягом перевезення, ми надсилаємо менеджера для оцінки робіт, який на місці озвучує модель відповідного автомобіля та кінцеву вартість послуги. Виконавцям він повідомляє, чи потрібні спеціальні пристрої для переміщення нестандартних предметів.

У чому полягає допомога вантажників

Щоб зберегти майно від механічних пошкоджень (офісне обладнання, побутову техніку, меблі), рекомендуємо використовувати пакувальну плівку. Інформація на замовлення вантажників представлена ??тут. Перевезти вантаж можна у будь-який час доби.

Наших співробітників дізнаються за спецформою. У них завжди із собою необхідний інструмент та такелажні пристрої.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook