Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Як дізнатися про безпечність ємності для води

Як дізнатися про безпечність ємності для води

Який пластик є безпечним

 

Вироби з полімерів масово використовуються в сучасному житті. Вже неможливо уявити побут людини без пластику та виробів, що з нього зроблені. З цього матеріалу виробляють безліч речей — від одягу до автомобілів, від канцелярських приладів до різноманітних ємностей.

Але сьогодні поговоримо трішки про інше, а саме про пластик, який повинен бути безпечним при безпосередньому контакті з харчовою продукцією та питною водою

Який пластик є безпечним

Дуже важливе питання перед тим як купити ємність для води чи харчової продукції — з якої сировини був виготовлений виріб.

Харчовий пластик виготовляють з первинної сировини, в той час як технічна тара може бути виготовлена ??з вдруге переробленого полімеру. На кожній ємності повинне бути маркування, що підтверджує призначення використання виробу. Крім цього магазин, що продає вироби з пластику повинен мати сертифікат, в якому вказана інформація щодо використання при виготовлені сировини.

Не соромтесь запитувати у продавців про інформацію щодо виробів. Якщо всі документи в порядку, вам їх обов'язково покажуть, та допоможуть відрізнити безпечну тару, від такої, що не можна використовувати для зберігання питної води чи продуктів харчування.

Пам'ятайте, що при безпосередньому контакті з водою або іншими харчовими продуктами, пластик не повинен виділяти ніяких негативних речовин. Крім цього варто знати наступне:

Досвідчений фахівець здатний відрізнити ємність з харчового пластику неозброєним оком, навіть не дивлячись на маркування. Вона гладенька, приємна на дотик. У той час як технічна тара грубіша і найчастіше матова.

Зрозуміло, крім стандартних органолептичних показників, необхідно щоб харчова тара мала відповідне маркування та сертифікат якості, що підтверджують її безпеку.

Консультанти інтернет-магазину Litolan допоможуть вибрати ємність, яка вам потрібна, та нададуть необхідну інформацію про додаткові можливості тари із пластику (підземний і наземний монтаж, обладнання ємності додатковими штуцерами, особливості експлуатації).


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook