Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Як мотивувати школярів поглиблено вивчати англійську мову в школі?

Як мотивувати школярів поглиблено вивчати англійську мову в школі?

Принцип та можливість вивчення матеріалу

Вплив на успішність

 

Сучасна школа пропонує дитині величезні можливості. Крім вивчення рідної мови можна вибрати дві додаткові. Однак таке навантаження може негативно позначитися на загальному стані учня, враховуючи, що дитина, крім навчання має відпочивати, зустрічатися з друзями та займатися спортом.

Принцип та можливість вивчення матеріалу

Програма підготовки завдань за матеріалами навчальних програм, що використовуються у більшості шкіл країни, була розроблена спільно з практикуючими педагогами цих шкіл. Принцип подання транскрипції, а також оформлення письмових завдань у звичній формі дозволяє дитині не перебудовуватися на новий лад, а вбрати той потік знань з підручника, що йому пропонується в знайомій інтерпретації. Саме тому англійська мова 5 клас та готові домашні завдання – чудова допомога дитині в освітньому процесі.

Завдяки відкритому доступу до ресурсу можливості школяра не зводяться до звичайного відкриття матеріалу на домашньому комп'ютері. Сайт можна використовувати в мобільній версії та запускати зі смартфона. Завдяки тому, що всі файлові документи завантажені на сайт у форматі PDF, їх можна завантажити та роздрукувати. Це не виключає можливість використовувати їх як підказку та шпаргалки прямо в навчальному класі. Реєстрація на сайті не потрібна. Всі підручники зручно розміщені за абеткою, а також розсортовані за класами. Платити за завдання не потрібно. Всі матеріали перевірені на наявність друкарських помилок і виключають їх наявність.

Вплив на успішність

Списувати бездумно – погано. Навчальні матеріали із сайту варто використовувати не просто для рядового виконання завдань, доручених педагогом, а й для перевірки власних знань. Враховуючи те, що батьки, закінчивши школу багато років тому, можуть не пам'ятати тих азів, що викладаються в їх час, отримують можливість повторити англійську мову і перевірити виконання робіт своїх дитиною.

Списування з решебника іноді просто необхідно з огляду на те, що дитина може бути обмежена в часі, поєднуючи навчання та тренування. Маленькому учневі може бути потрібна допомога в освоєнні та повторенні матеріалу, а також можливість самостійно поринути у вивчення іноземної мови, маючи під рукою простий і зрозумілий варіант передачі знань з екрана комп'ютера або планшета.

Всі ці фактори не можуть негативно позначитися на його успішності, а лише покращити показники та оцінки у школі.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook