Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиКарьерный рост

Як проходження курсів 1С допоможе знайти роботу?

Як проходження курсів 1С допоможе знайти роботу?

Наш світ дуже стрімко розвивається. Кожного місяця, дня і, навіть, кожної хвилини людина придумує щось нове: нове програмне забезпечення, нові машини для виробництва будь-якої продукції та інше. Тобто все, що покликано полегшити життя людини в цілому. Створюються нові підприємства, фірми, заводи, туристичні агентства, магазини. Але жодне з вище названих підприємств не зможе розпочати свою роботу (і далі працювати) без бухгалтера. Ця людина веде всю бухгалтерію з самого першого дня заснування фірми і до останнього. На плечах бухгалтера дуже тяжка праця і величезна відповідальність, яка зазвичай ніколи не оцінюється належно. Бухгалтером може бути не кожен перехожий, не кожен, хто отримав освіту у цій сфері, а тільки той, хто любить точні науки, роботу з цифрами, паперами. Ця людина повинна бути уважною та мати терпіння, адже дуже часто буває так, що потрібно декілька разів перераховувати велику кількість записів, щоб отримати правильний результат. Також, майбутній бухгалтер повинен бути комунікабельною людиною, адже його робота передбачає спілкування з великою кількістю людей з різним світоглядом, характерами та емоційністю.

На мою думку, щоб отримати гарну, високооплачувану роботу людина повинна бути хорошим спеціалістом у своїй справі. А ще закінчити вищий навчальний заклад за цією спеціальністю та мати диплом. Але тут не все так просто, адже в університетах дають дуже мало практики, і багато студентів взагалі не знають що таке реальна бухгалтерія. І одним із варіантів навчитися, вдосконалити свої знання, навики є проходження курсів 1С («1С: Бухгалтерія» та «1С: Підприємство»). Ці курси дадуть можливість для подальшого розвитку в даній професії. Головне, що людина може пройти ці курси в будь-якому віці, і, як варіант, сама вести бухгалтерію на власному підприємстві, не платити комусь гроші, а контролювати все сама і бути впевненою, що її не обманять, а її підприємство процвітатиме.

Починають навчання на курсах 1С з основ бухгалтерського обліку:

Тобто, ці курси дозволяють зрозуміти і відчути всі переваги даної роботи, розібратися, і знати всі деталі для заповнення виробничої бухгалтерської документації. Але саме головне – це вивчення програми «1С: Підприємство».

Дана програма є обов’язковою для людини, яка вивчає бухгалтерський облік. Ця програма допоможе полегшити роботу бухгалтера, та раціонально розподілити його час. Перш за все, ця програма є базою підприємства, за допомогою якої створюють звіти, нараховують заробітну плату, ведуть первинну документацію підприємства, та багато іншого.

Я вважаю, якщо ти будеш мати додатково до диплому про закінчення ВНЗ, сертифікат про закінчення курсів 1С, то ти матимеш більші шанси отримати роботу на підприємстві, ніж людина, яка матиме просто диплом бухгалтера. Тому що фахівці на курсах 1С слідкують за всіма новітніми програмами, змінами у законодавстві, та навчають своїх учнів за останніми сучасними технологіями, що має переваги для людини, яка влаштовується на роботу. Для роботодавця головне, щоб людина розумілась у своїй справі, була чесною і, звичайно ж, тямучою. Коли ти йдеш на курси 1С, ти не тільки навчаєшся, паралельно ти спілкуєшся з людьми, працюєш у групі, що дасть тобі можливість на роботі швидше спрацюватися у колективі. У будь-якому випадку - це досвід. А як говорив один із видатних філософів, - «Досвід - безцінний». Повністю згодна з цими словами, адже в наш час не можна бути просто людиною-шаблоном. Потрібно завжди вдосконалюватись, чогось прагнути, рухатись вперед. Адже життя – немов вода, стрімко біжить і той, хто не встигає за цим ритмом, зазвичай тоне. Якщо людина хоче бути успішною, мати повагу серед інших, то вона повинна вдосконалюватись кожного дня. Одним із методів самовдосконалення для людини, яка хоче пов’язати своє життя з бухгалтерією (чи вже пов’язала, але хоче крокувати в ногу з молодим поколінням) є курси 1С. Ці курси навчать по-новому любити свою професію, з відповідальністю та цікавістю відноситись до неї, та професійно використовувати свої навики.

Бухгалтер - це професія, яка користується попитом, і люди з такою професією потрібні скрізь. Але кожна компанія буде цінувати тільки розумного працівника. В цій сфері можна побудувати гарну кар’єру. Головне - це бажання, та сумлінне ставлення до своєї роботи.

Бровко Владислава


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook