Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Як провести дозвілля бухгалтеру

Як провести дозвілля бухгалтеру

Як не подобалась б обрана професія, періодично потрібні не тільки вихідні й відпустка, а й зміна діяльності. Це може бути вихід із зони комфорту, нове захоплення, якому ви присвячуватимете весь вільний час, та активні ігри у приміщенні або ж на свіжому повітрі. Тим більше це необхідно бухгалтерським працівникам, робота в яких сидяча, ще й потребує постійної зосередженості і концентрації уваги. Чудовою ідеєю для всього колективу є відома гра лазертаг. Активний виїзний корпоратив продемонструє, наскільки колектив є гарною командою. Адже головна мета гри – поцілити в якнайбільшу кількість суперників. Цього можна досягти лише разом, злагоджено організувавши ігровий процес.

Сьогодні є великий вибір клубів для гри. Тому ціни на лазертаг у Львові не дуже відрізняються. Наприклад, LaserFive запрошує всіх охочих відчути себе справжніми героями зоряних війн. Клуб працює щоденно до 22:00. За попередньої резервації можливі бої в позаробочий час. Четвер – жіночий день. Перша гра – 60 грн, а всі інші – безкоштовні. Щосереди діє безлімітний тариф – 110 грн. Студенти у понеділок і вівторок можуть скористатися знижкою, яку їм дає їхній квиток. LaserFive має Briefing-room брифінг-рум на 25 жилетів. Арена – 2 лабіринти і 3 платформи. Одночасно можуть грати до 25 учасників, розділених на кілька команд. Така безконтактна гра підходить людям з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Інший львівський комплекс BNB пропонує лазертаг за тарифом 150 грн, а за додаткові 30 хвилин доведеться доплатити 50 грн. Клуб надає професійне високоточне обладнання для гри. У клубі http://bnbpaintball.com також можна пограти у пейнтбол. Клуб пропонує кілька пакетів послуг. У мінімальний пакет (60 грн) входять інструктаж, суддівство, а кульки оплачуються окремо. У пакеті необмежений (120 грн) грати можна цілий світовий день. Кожен може обрати тариф, що відповідає його можливостям. Клуб надає сучасне обладнання – жилет, камуфляжну форму, маски, маркера, рукавиці, які вирізняються зручністю і модифікуються під конституцію кожного гравця. Перед грою фахівець проводить спеціальний інструктаж. Усі результати гри ретельно реєструють і видаються гравцям після бою.

Динамічні ігри, що імітують бойові дії, мають багатьох шанувальників як серед чоловіків, так і серед жінок різного віку. Вони дають можливість дорослим зануритися у дитинство, стати азартним гравцем, ризикувати, діяти сміливо, наполегливо, швидко і рішуче. Для бухгалтера це чудова нагода скинути напруження і забути про цифри, податки і закони, провести час з користю для свого тіла, отримати приємні емоції, відчути командний дух.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook