Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиРуководителю

Як вибрати комп'ютерне крісло

Як вибрати комп'ютерне крісло

Особливості сидіння

Конструкція спинки

Механізм гойдання

Оббивка

 

Під час сидіння за комп’ютером важливо стежити за положенням тіла. Значно спрощує це завдання правильно обране крісло. Саме від ергономічності та функціональності подібних меблів залежить продуктивність, а також здоров’я та настрій сидячої людини. В даній статті ми розповімо, які фактори слід врахувати при виборі комп’ютерного крісла.

Фото https://aklas.ua/. Крісло Barsky

Особливості сидіння

З максимальним комфортом дозволяє розміститися округле сидіння з невеликим заглибленням у центрі. Бажано, щоб можна було регулювати висоту та глибину — так ви зможете адаптувати сидіння під власний зріст. Одним рухом руки підняти та опустити комп’ютерне крісло можна за допомогою газліфту. Едине — обирайте модель з високим навантаженням, інакше газліфт швидко вийде з ладу.

Конструкція спинки

Щоб регулярна робота за комп’ютером не викликала проблем зі здоров'ям, важливо правильно підібрати спинку, яка зніматиме навантаження з хребта. Сучасні виробники пропонують анатомічні моделі, які повторюють природний вигин спини. У такому кріслі ви не будете страждати від болю в спині, а також зберігатимете гарний настрій та ефективність роботи. Висота спинки залежить від індивідуальних уподобань, але користувачі, як правило, обирають ергономічні крісла з високими спинками та підголовником. 

Фото https://aklas.ua/. Крісло АКЛАС Аоста R-SR

Механізм гойдання

При постійній роботі за комп’ютером незамінним є механізм гойдання. У такому кріслі можна повноцінно розслабитися та відкинутися на спинку, зробивши собі перепочинок, або взагалі працювати напівлежачи, якщо ви використовуєте ноутбук. Але важливо, щоб опора була зроблена із міцного матеріалу, який не прогнеться при розгойдуванні. Саме такі меблі пропонує інтернет-магазин aklas.ua. При цьому зазначимо найбільш популярні механізми:

  1. Top Gun — простая технологія, що дозволяє регулювати крісло по висоті, а також похитуватися в ньому та фіксувати спинку в оптимальному положенні.
  2. Мультиблок — крім вищезгаданих функцій, дозволяє фіксувати кут нахилу крісла в декількох положеннях.
  3. Синхромеханізм — більш сучасна версія мультиблоку. Подібне крісло миттєво відповідає на всі рухи сидячої людини. Якщо ви нахилитеся вбік, уперед чи назад, то крісло відразу підлаштується під ваше положення. Синхронізація рухів дозволяє рухатися, не відриваючись від спинки, що суттєво знижує навантаження на хребет.

Фото https://aklas.ua/. Крісло AMF Larry LB

Оббивка

Для оббивки комп’ютерного крісла може використовуватися натуральна шкіра, її замінник (наприклад, екошкіра), текстиль або сітчаста тканина. Кожен матеріал може відрізнятися своїми властивостями, але найголовніше — він має бути дихаючим. Оптимальним варіантом є сітчаста тканина. Спинка із такого матеріалу здатна повторювати анатомічні вигини людини, а також гарно пропускає повітря та легко чиститься. 

Наостанок згадаємо перевірених виробників комп’ютерних крісел. Якісні та комфортні моделі пропонують такі бренди, як AMF, АКЛАС, RICHMAN, Signal, GT Racer, Новый стиль, Special4You.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook