Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиНа досуге

Як вибрати надійний банк для відкриття розрахункового рахунку?

Як вибрати надійний банк для відкриття розрахункового рахунку?

На даний час відкрити розрахунковий рахунок в банку не потребує великих зусиль, і це достатньо просто зробити. Тільки потрібно підготувати необхідні документи і прийти з ними до банку. Але на практиці це виглядає значною мірою тяжче. Також, на практиці виникає питання: в якому краще банку відкрити рахунок, і на які фактори потрібно орієнтуватися при виборі банку?

Люди, які вірять і говорять, що не має різниці в якому банку потрібно відкривати рахунок - помиляються. Незважаючи на певну схожість, різні банки можуть по-різному надавати послуги своїм клієнтам.

Для початку необхідно вирішити, чи потрібно вам відкривати розрахунковий рахунок в банку.

Якщо ж ви впевненні в тому, що вам потрібно відкривати рахунок в банку, то вам потрібно знати декілька пунктів:

  1. Вартість відкриття розрахункового рахунку в банку і підключення до інтернет банку;
  2. Дуже важливо, щоб був інтернет-банкінг, що дає можливість клієнту управляти грошима в режимі онлайн;
  3. Вартість розрахунково-касового обслуговування за місяць (сюди входить комісія за зняття готівки, вартість місячного обслуговування, також вартість одного платежу);
  4. Близькість офісу банку до вашого місцезнаходження (адже вам доведеться частенько туди їздити);
  5. Ще буде добре, якщо в тому банку, в якому ви хочете відкрити розрахунковий рахунок, буде робити ваш друг або знайомий; адже тоді він зможе завчасно вас попередити про можливі зміни або блокування вашого рахунку;
  6. Не меншу роль при відкритті розрахункового рахунку відіграють спеціальні програми банку, наприклад, «зарплатний проект» - це коли заробітна платня буде приходити на пластикові картки вашим співробітникам, плюс пільгове кредитування співробітників; «заробітний проект» може класно доповнити соціальний пакет для ваших співробітників;
  7. І останнє - це можливість користуватися додатковими послугами банку; наприклад, відкриття депозитного рахунку дозволить отримувати відсотки з тих коштів, які не використовуються на відкритому розрахунковому рахунку в банку; також відкриття кредитної лінії дозволить поповнювати в потрібний момент оборотні кошти.

Після того, як ви вибрати банк (який підходить вам найкраще для відкриття розрахункового рахунку), вам слід дізнатись як відкрити рахунок.

Детальну інформацію щодо пакету потрібних документів для відкриття розрахункового рахунку і порядок його відкриття вам потрібно дізнатись в банку, який ви вибрали.

Майже у всіх банках для відкриття розрахункового рахунку вимагають стандартний пакет документів.

Від юридичних осіб, при відкритті розрахункового рахунку, вимагають: пакет установчих документів, виписку з ЄДРПОУ, копію статуту (яка завірена в податковій), паспорт директора, ліцензії (які видані організації на здійснення діяльності, що підлягає ліцензуванню).

А для фізичних осіб, при відкритті розрахункового рахунку, потрібно: паспорт (в першу чергу), документи, що підтверджують повноваження осіб, які зазначені у картці (що можна розпоряджатися грошима, які перебувають на рахунку), свідоцтво обліку в податковій інспекції, свідоцтво про державну реєстрацію як фізичної особи, ліцензії (видані підприємцю на здійснення діяльності).

Після того, як ви відкрили розрахунковий рахунок у банку, не забудьте замовити пластикову картку для зняття готівки.

І найголовніше, не потрібно забувати, що юридичні особи (а також фізичні особи) повинні попередити Податкову інспекцію, Фонд соціального страхування і Пенсійний фонд про відкриття рахунків в банку не пізніше 7 днів з моменту відкриття таких рахунків.

Це все, що потрібно для того, щоб відкрити розрахунковий рахунок в банку.

Але на останок скажу, що однією з головних умов обрання надійного банку для відкриття розрахункового рахунку є його рейтинг. Потрібно щоб банк вирізнявся надійністю і стабільністю. Ось тут якраз вам знадобиться офіційна статистика банків. Просто при введенні запиту в пошукову систему ви знайдете чимало порталів, де можна отримати інформацію про банки, їх стабільність та фінансове положення.

Таким чином, по приведеним вище факторам, ви зможете вибрати собі банк. Але за певних обставин банк може стати банкротом, або з’являться ще якісь проблеми, то потрібно завчасно все перевести у другий банк або закрити рахунок.

Також не потрібно зупиняти свій вибір на найбільшому і лідируючому банку. Якщо у вас свій невеликий бізнес, потрібно звернути увагу на банки, які знаходяться на шостому – сьомому місці рейтингу і нижче. Невеликі банки частенько виставляють вигідні умови і тарифи, тоді як обслуговування у великому і лідируючому банку буде коштувати вам великої суми.

Чернюк Максим


Нас находят: як вибрати банк для обслуговування, РискованийПриват банк дуже опасний, В якому банку краще відкрити картку, в якому банку україни краще відкрити рахунок, в якому банку краще відкрити рахунок, в якому банку краще вiдкрити простий рахунок, який банк краще відкритий чи закритий, як вибрати рахунок


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook