Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиСлушателю курсов

Як виростити генія

Як виростити генія

Ідеальні умови для виховання генія

Розвиваючі курси для дітей в школі ментальної арифметики Соробан®

Розвиток дітей методом ментального рахунку: переваги

 

Як виростити дитину генієм? Для батьків, що ставлять перед собою таку мету, розроблені детальні інструкції. Існують навіть реальні програми, засновані на багаторічних дослідженнях вчителів, вчених, психологів, спостереженнях впливу на головний мозок різних засобів навчання.

Насправді, хоч би якою була методика, геніальні здібності розвиваються за певних умов. Ось що говорив про своє становлення вчений і педагог Альберт Ейнштейн: «Я добре знаю, що у мене немає особливого таланту - цікавість, нав'язливість і наполеглива витривалість в поєднанні з самокритикою привели мене до моїх ідей». Про те, як важливо системно розвивати у дітей критичне мислення, комунікабельність і працьовитість, говорили також відомі вчені Роберта Голінкофф і Кеті Херш-Пасік.

Ідеальні умови для виховання генія

Важливий етап, що визначає рівень геніальності інтелекту у дорослої людини, - це дошкільний розвиток дитини. Важливі складові успішного розвитку:

 1. Наявність гарної матеріальної бази: розвиваючі ігри для дітей та ін.
 2. Допомога дорослих у набутті малюком пізнавальних навичок.
 3. Взаємодія з однолітками в процесі розвитку інтелекту.
 4. Стимулювання самостійної інтелектуальної активності.
 5. Вибір дійсно ефективної методики навчання, яка дає довготривалі результати.
 6. Відповідність розвиваючої програми особливостям розвитку дитини в динаміці. Тобто вона повинна ускладнюватися в міру і відповідно до того, як малюк росте інтелектуально.
 7. Вибір цікавих для дітей способів навчання.

Розвиваючі курси для дітей в школі ментальної арифметики Соробан®

Математика вважається найбільш «впливовою» наукою в сфері гармонійного розвитку дитини. Для учня, який зумів зрозуміти принципи роботи з числами, не існує більше недоступних знань або наук. У центрі ментальної арифметики Соробан® використовується унікальний спосіб навчання дітей - японська методика швидкісного усного рахунку. Важлива особливість цієї методики: вона не пов'язана з математикою, хоч і розвиває одну з базових математичних навичок. Її мета - гармонійний розвиток інтелекту.

В школу Соробан® приймають дітей, починаючи з 5 років і закінчуючи середніми класами загальноосвітньої школи (до 11 років включно). Основи методики:

Зв'язок між навичками ментального рахунку і геніальними здібностями зовсім неочевидний. Тоді чому багато батьків з десятків розвиваючих курсів обирають для своїх дітей саме центр усного рахунку Соробан®?

Розвиток дітей методом ментального рахунку: переваги

Геніальність - це сукупність різних здібностей і талантів, які проявляються в різних формах діяльності. Кожна здібність вносить свою частку в загальну систему мислення, і без неї розум не буде таким гнучким і ефективним в рішенні задач. Ось чому в дитинстві, на етапі формування структури мозку важливо розвивати обидві півкулі і стимулювати утворення стійких зв'язків між різними ділянками центральної нервової системи. Цим принципом керується у розвитку дітей школа Соробан®.

Уроки ментальної арифметики на рахівницях соробан активно тренують півкулі. У списку здібностей, яким вони допомагають проявитися в повній мірі:

Розвиваючи розум всебічно в Школі усного рахунку, дитина набуває і безліч цінних бонусів:

 1. Здатність лічити в розумі з неймовірною швидкістю і з такою ж швидкістю оцінювати завдання, знаходити відповіді та приймати правильні рішення.
 2. Навички саморозвитку. Це не просто вміння вчитися, а готовність і бажання розширювати горизонти своїх знань, виходити за рамки своїх можливостей.
 3. Універсальний, багатозадачний розум, здатний генерувати ідеї, одночасно обробляти і швидко засвоювати різну інформацію;
 4. Високий рівень концентрації мислення.
 5. Комунікабельність, яка допомагає дитині легко встановлювати соціальні зв'язки, адаптуватися в новому середовищі.
 6. Креативний підхід до вирішення завдань.

І працьовитість, і об'єктивна оцінка своїх здібностей, і великі перспективи розвитку - все це дає дітям швидкісний усний рахунок.

Центр розвитку дитини Соробан® відкритий не тільки для обдарованих дітей. Сюди можуть записатися малюки з різними фізичними та психічними особливостями розвитку. Викладачі курсів ментальної арифметики в кожній дитині розкривають унікальний дар, допомагаючи пройти етап інтелектуального розвитку природним і найбільш доступним шляхом.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook