Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиРуководителю

Юридичні та адвокатські послуги: у чому особливості

Юридичні та адвокатські послуги: у чому особливості

Позитивна репутація

Між адвокатом та юристом є різниця!

 

У житті будь-якої людини може виникнути ситуація, коли буде потрібна допомога адвоката. Якщо на людину порушено кримінальну справу або підприємство зазнало рейдерської атаки, виникли суперечки щодо ДТП або з'явилися якісь інші правові проблеми, грамотний адвокат зможе направити ситуацію в потрібне русло.

Дізнатись детальну інформацію про такі послуги можна на сайті адвокатського об'єднання Альва Прайвесі: https://alvaprivacy.ua/ua/poslugi/advokat. У разі виникнення питань фахівці нададуть вам докладні консультації.

Позитивна репутація

Важливо розуміти, що надійна юридична компанія повинна мати позитивну репутацію. На ринку юридичних послуг зараз панує жорстка конкуренція, оскільки дипломованих юристів багато. Проте далеко не всі юристи досить професійні та компетентні. Іноді зустрічаються відверті шахраї, які після отримання передоплати від клієнта просто зникають.

Для того, щоб правова допомога дозволила досягти бажаного результату, варто звернути увагу на наступні моменти:

адвокат:

Між адвокатом та юристом є різниця!

Трапляється, коли деякі недобросовісні юристи представляються адвокатами. Проте адвокат обов'язково повинен матидійсне свідоцтво, що підтверджує право на зайняття адвокатською діяльністю.

Адвокат є членом адвокатської палати (асоціації), сплачує членські внески, має широкі повноваження у суді (у той час як юрист має право надавати винятково консультаційні послуги). Тому послуги адвоката необхідні в серйозних правових ситуаціях, коли потрібна не просто консультація з питань законодавства, а безпосередня участь у судовому процесі.

На жаль, будь-кому може зустрітися несумлінний юрист чи некваліфікований адвокат. Навіть відповідні документи не завжди є гарантією високої кваліфікації спеціаліста.Тому перед тим, як звертатися до фахівця, ознайомтеся з його репутацією. Професіоналізм адвоката з великим практичним досвідом обов'язково буде підтверджено позитивними відгуками вдячних клієнтів.


Нас находят: https://stimul kiev ua/articles htm?a=yuridichni-ta-advokatski-poslugi-u-chomu-osoblivosti


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook