Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыа не

Материалы слушателям курсов: "А не"

1С:Предприятие 8.2 / Бухгалтерия для Украины

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам

1С:Предприятие 8.2 / Управление производственным предприятием для Украины

1С:Предприятие 8.2 / Управление торговым предприятием для Украины

Бухгалтеру

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри

1С:Предприятие 8.2 / Бухгалтерия для Украины / Вопросы по программе

Почему при выгрузке налогового документа в формат xml, на закладке "Служебные данные" реквизит <C_DOC_CNT> не совпадает с порядковым номером выгружаемой налоговой накладной?

При выгрузке налоговой накладной на закладке "Служебные данные" указываются данные, необходимые для формирования имени .xml файла.
 

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам / Проектирование пользовательских интерфейсов

Итоги в документах

Итоги в документах

Итоги в документах можно размещать несколькими способами:Оформление итогов в группах. Оформление итогов отдельными полями ввода
 

Панель навигации вспомогательного окна

 

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам / Соглашения при написании кода

Определение типа значения переменной

Область применения: управляемое приложение, мобильное приложение, обычное приложение.
 

Определение типа значения переменной

Определение типа значения переменной необходимо выполнять путем его сравнения с типом, а не каким-либо другим методом. Правильно:
 

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам / Создание и изменение объектов метаданных

Оформление карты маршрута бизнес-процесса

Оформление карты маршрута бизнес-процесса

Пример оформления бизнес-процесса
 

1С:Предприятие 8.2 / Управление производственным предприятием для Украины / Вопросы по программе

Почему при расчете индексации зарплаты для нового сотрудника не учитывается дата приема его на работу?

В соответствии с Порядком 1078 вычисление индекса потребительских цен для проведения индексации осуществляется, а не индивидуально для каждого работника в зависимости от приема его на работу и роста его доплат и надбавок, а с момента последнего пересмотра тарифной ставки (оклада) для штатной единицы.
 

Как в отчете "Оборотно-сальдовая ведомость по счету" (ОСВ) вывести данные по счету 281 только по одной группе (папке) из справочника "Номенклатура"?

Более подробно о настройках отчетов, можно прочитать в статье "Анализ счета: варианты настройки".
 

1С:Предприятие 8.2 / Управление торговым предприятием для Украины / Планирование

Учет остатков запасов при планировании

Учет остатков запасов при планировании

Во время планирования подсистема при настройках может учесть фактическое наличие запасов на складах или их планируемое количество в целом по предприятию.
 

Бухгалтеру / Бухгалтерський облік

Оприбуткування ноу-хау: чи можливо

Термін ноу-хау фактично розглядають як конфіденційну інформацію технічного, організаційного (управлінського), комерційного, виробничого та іншого характеру. Тобто ноу-хау — це режим конфіденційності створеного працівником технічного рішення, що складається з даних, які є загальновідомими самі по собі, але становлять виняткову цінність у своїй сукупності саме в певному поєднанні.Які потрібно зібрати документи, щоб оприбуткувати ноу-хау, та як його оцінити?
 

Бухгалтеру / Необоротні активи і запаси

Чи можна списати шини, щойно встановивши їх на автомобіль

Відповідно до пункту 31 Інструкції з обліку запасів бюджетних установ, затверд­женої наказом Державного казначейства України від 08.12.2000 № 125, автомобільні шини обліковують на субрахунку 238 Запасні частини до машин і обладнання як і решту запасних частин, призначених для ремонту і заміни спрацьованих частин машин. Тож правила їх обліку аналогічні як і для будь-яких інших запасів установи. Однак списувати їх одразу після встановлення на автомобіль замість старих шин все ж не варто. І для цього є не один аргумент.Підкажіть, будь ласка, чи можна списати нову автомобільну шину, яка придбана на заміну старої, одразу на витрати актом установки, тобто Д-т 802 К-т 675?
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Державна служба

Грошова допомога державному службовцю при виході на пенсію

Ні, не має. Пояснимо чому.Державний службовець, який станом на 17.09.2013 має стаж держслужби більше 16 років, звільнився після досягнення пенсійного віку з державної служби і оформив пенсію не державного службовця. У жовтні він подав довідку з Пенсійного фонду, що йому призначена пенсія за віком, а також подав заяву про виплату йому грошової допомоги в розмірі 10 посадових окладів. Чи має він право на отримання такої грошової допомоги?
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Охорона здоров’я

Право фельдшера-лаборанта протитуберкульозного кабінету на надбавки за шкідливі умови праці

Відповідно до підпункту 1 пункту 2.4.5 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови оплати праці), посадові оклади (тарифні ставки) працівників закладів та структурних підрозділів, перелік яких наведено у додатку 3 до Умов оплати праці, підвищуються у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці.Фельдшер-лаборант протитуберкульозного кабінету має підвищений на 60% посадовий оклад у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці (згідно з п. 5.1 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом МОЗ від 05.10.2005 № 308/519). Чи має він право на додаткові 15% надбавки як лаборант, що працює у шкідливих умовах праці?
 

Просмотреть еще статьи на тему "А не".


Нас находят: 1с8 2 Поле надписи


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook