Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыбланк

Материалы слушателям курсов: "Бланк"

1С:Предприятие 8.2 / Бухгалтерия для Украины

1С:Предприятие 8.2 / Управление производственным предприятием для Украины

Бухгалтеру

1С:Предприятие 8.2 / Бухгалтерия для Украины / Ведение учета

Внутрифирменный складской учет

Внутрифирменный складской учет

В этой главе речь пойдет об инвентаризации и перемещении материальных ценностей. Вы изучите документ "Перемещение товаров" и принципы работы с ним.Перемещение. Комплектация
 

1С:Предприятие 8.2 / Бухгалтерия для Украины / Закрытие периода и подготовка отчетности

Работа с регламентированным отчетом

Работа с регламентированным отчетом

Данная глава посвящается регламентированным отчетам, а точнее работе с ними. Вы научитесь составлять регламентирующий отчет и анализировать его
 

1С:Предприятие 8.2 / Управление производственным предприятием для Украины / Управление запасами

Методика учета бланков строгой отчетности

Методика учета бланков строгой отчетности

Приведенные в статье примеры моделировались в конфигурации «Бухгалтерия для Украины» (редакция 1.2). Методика, описанная в статье, актуальна для конфигураций «Управление торговым предприятием для Украины» (редакция 1.2) и «Управление производственным предприятием для Украины» (редакция 1.3).

Справочная информация

 

Бухгалтеру / Звітність

Декларуємо своє майно, доходи, витрати і зобов’язання за оновленою формою

Так, потрібно. Пояснимо чому.Антикорупційна декларація — декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру — зазнала змін із 1 січня 2014 року. Якщо державний службовець у грудні звільнився із займаної посади, чи потрібно йому подавати декларацію за 2013 рік? Чи змінилися строки її подання?
 

Бухгалтеру / Необоротні активи і запаси

Відображаємо в обліку марки і марковані конверти

Ні, не потрібно. І ось чому.У грудні 2013 року бюджетна установа придбала марковані конверти і марки. Бухгалтер почав облікувати їх як бланки суворої звітності на субрахунку 331 Грошові документи в національній валюті. Чи потрібно переносити їх вартість на субрахунок 234 Господарські матеріали і канцелярське приладдя у зв’язку з набранням чинності постановою КМУ від 25.12.2013 № 955?
 

Бухгалтеру / Соціальне страхування

Чи правомірною є оплата листка непрацездатності з відмітками про порушення режиму лікування

Відповідно до підпункту 4.1 Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406, запис щодо порушення застрахованою особою призначеного режиму здійснюється лікарем у графі Примітка, у правому нижньому полі лицьового боку бланка листка непрацездатності.Працівник надав роботодавцю листок непрацездатності, в якому наявні відмітки про порушення режиму, встановленого лікарем. Чи підлягає оплаті такий листок непрацездатності?
 

На лікарняному відсутні дані про місце роботи: чи приймати до оплати

Так, має. І от чому.Працівником надано листок непрацездатності, на якому відсутні дані про місце роботи. Чи має право комісія з соціального страхування не прийняти до оплати такий листок непрацездатності?
 

Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook