Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалызавдання

Материалы слушателям курсов: "Завдання"

Бухгалтеру

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри

Бухгалтеру / Відрядження

Чи може працівник відмовитися від відрядження?

Відповідно до пункту 1 розділу І Загальні положення Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.98 № 59 (далі — Інструкція № 59), службовим відрядженням вважається поїздка працівника за розпорядженням керівника органу державної влади, установи та організації, що повністю або частково утримується за рахунок бюджетних коштів (далі — установа), на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи (за наявності документів, що підтверджують зв’язок службового відрядження з основною діяльністю установи).Деякі працівники нашої установи відмовляються від направлення їх у відрядження. Чи має право працівник, виходячи з норм чинного законодавства, відмовитися від поїздки у відрядження?
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Індексація

Чи впливає квартальна премія на визначення базового місяця

Відповідно до пункту 2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 № 1078 (далі — Порядок № 1078), індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані в гривнях на території України, які не мають разового характеру. Це, зокрема, оплата праці, яка включає оплату праці за виконану роботу згідно з тарифними ставками (окладами) і відрядними розцінками, доплати, надбавки, премії, гарантійні та компенсаційні виплати, передбачені законодавством.У бюджетній установі перевіряють фінансово-господарську діяльність за 2010–2013 роки. У 2010 році працівнику двічі була виплачена квартальна премія: один раз у сумі окладу, другий — 10% від окладу. Перевіряльники стверджують, що виплата премії впливає на визначення базового місяця. Чи так це, якщо у червні 2010 року нараховано: оклад 1123 грн., надбавку за вислугу років (10%) 112,30 грн., надбавку за високі досягнення у праці (10%) 123,53 грн. та премію за І кв. 112,30 грн.; у липні нараховано: оклад 1123 грн., надбавку за вислугу років (20%) 224,60 грн., надбавку за високі досягнення у праці (10%) 134,76 грн. та премію за ІІ кв. 1123 грн.? У липні потенційна сума індексації — 183,82 грн.
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Освіта

Доплата кухарю за використання в роботі дезінфікувальних засобів

Згідно з підпунктом ґ підпункту 3 пункту 4 наказу Міністерства освіти і науки України Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ від 26.09.2005 № 557 працівникам навчальних закладів, установ освіти за використання в роботі дезінфікувальних засобів установлюється доплата у розмірі 10% посадового (місячного) окладу.У харчоблоці дошкільного навчального закладу працюють кухарі і підсобні робітники, які використовують у роботі дезінфікувальні засоби. Чи можна установити кухарям доплату за використання в роботі таких засобів?
 

Бухгалтеру / Розрахунки з контрагентами

Визначаємо договірну ціну на проведення поточного ремонту

Особливості складання та узгодження договірних цін визначені пунктом 6.3 на­ціонального стандарту ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Правила визначення вартості будівництва, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 (далі — ДСТУ Б Д.1.1-1:2013).Для проведення поточного ремонту приміщення бюджетна установа залучила підрядну організацію. Підрядна організація надала проект договору на виконання ремонтних робіт, у якому зазначено, що договірна ціна є твердою. Що означає поняття тверда договірна ціна і які інші види договірної ціни можна передбачити під час укладення договору?
 

Просмотреть еще статьи на тему "Завдання".


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook