Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалызанять

Материалы слушателям курсов: "Занять"

1С:Предприятие 8.2 / Работа с торговым оборудованием

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам

Бухгалтеру

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри

1С:Предприятие 8.2 / Работа с торговым оборудованием / Общее

Внешняя компонента "1С:Сканер штрихкода"

Для работы 1С:Предприятия со сканерами штрихкодов применяется внешняя компонента системы 1С:Предприятие "1С:Сканер штрихкода", версия 8.0.8. Она принимает от сканера прочитанный им штрихкод и передает его для обработки в 1С:Предприятие. Компонента также может использоваться для работы с другими устройствами, способ передачи данных которыми аналогичен способу передачи данных сканером штрихкодов.
 

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам / Встроенный язык

Рекомендации по использованию временных файлов в конфигурациях

Для выбора имени временного файла рекомендуется использовать метод глобального контекста ПолучитьИмяВременногоФайла(). При использовании данного метода:
 

Бухгалтеру / Відрядження

Оплачуємо працю за час перебування у відрядженні

Відповідно до пункту 14 розділу I Загальні положення Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 № 59, за відрядженим працівником зберігається місце роботи (посада) протягом усього часу відрядження, у т. ч. й часу перебування в дорозі.Працівники закладів освіти, крім своєї основної роботи за посадою, ведуть викладацьку роботу. Як здійснюється оплата праці таких працівників, якщо вони направлені у відрядження?
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Освіта

Учитель працює під час канікул: тривалість робочого дня та оплата праці

Робочий час учителя в межах навчального періоду розподіляється відповідно до розкладу навчальних занять та індивідуального плану навчальної, навчально-методичної та іншої роботи. Педагогічне навантаження є нормованою частиною робочого часу вчителя.Якої тривалості має бути робочий день учителя під час канікул у школі і як оплачують його роботу за цей час?
 

Просмотреть еще статьи на тему "Занять".


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook