Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалырозслідування

Материалы слушателям курсов: "Розслідування"

Бухгалтеру

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Державна служба

Встановлення чергового рангу державному службовцю

Статтею 15 Закону України Про службу в органах місцевого самоврядування від 07.06.2001 № 2493-III визначено, що ранги присвоюються відповідно до займаної посади, рівня професійної кваліфікації, результатів роботи у межах відповідної категорії посад.У листопаді 2011 року державного службовця прийнято на роботу до виконкому міської ради за конкурсом та встановлено йому 15-й ранг державного службовця. У листопаді 2013 року, звернувшись із проханням переглянути встановлений ранг, він отримав відмову. Чи встановлено законодавством строк для перегляду рангів?
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Первинні документи

Установа втратила бухгалтерські документи: виправляємо ситуацію

Відповідно до пункту 6.2 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.05.1995 № 88 (далі — Положення № 88), первинні документи та облікові регістри, що пройшли обробку, бухгалтерські звіти і баланси до передачі їх до архіву установи мають зберігатися в бухгалтерії у спеціальних приміщеннях або зачинених шафах під відповідальністю осіб, уповноважених головним бухгалтером.Наприкінці місяця бухгалтер бюджетної установи виявив, що окремі бухгалтерські документи — втрачені. Хто має забезпечувати збереження бухгалтерських документів та які дії слід вчинити у разі їх втрати?
 

Бухгалтеру / Соціальне страхування

Лікарняні та декретні за січень–березень 2013 року перераховувати не потрібно

У січні – березні 2013 року бюджетна установа нараховувала допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, вагітністю та пологами за рахунок коштів ФСС ТВП. Чи потрібно перерахувати таку допомогу у квітні 2013 року у зв’язку із підвищення посадових окладів бюджетникам із 01.01.2013 згідно із постановою КМУ від 27.03.2013 № 197?
 

Чи визнавати нещасний випадок пов’язаним з виробництвом, якщо він стався у неробочий час

Відповідно до пункту 15 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1232 (далі — Порядок № 1232), обставинами, за яких нещасний випадок визнається пов’язаним з виробництвом і складається акт за формою Н-1, зокрема є:Працівник відбув у відрядження. Повертаючись із відрядження, цей працівник упав і зламав ногу на вокзалі близько 20.00. Чи визнається цей нещасний випадок пов’язаним з виробництвом, якщо він стався у відрядженні, але у неробочий час?
 

З працівником стався нещасний випадок: як призначити допомогу

Варто зазначити, що допомога по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), зокрема, у разі настання в неї тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві (п. 1 ч. 1 ст. 22 Закону України Про загально­­обов’язкове державне соціальне страхування від 23.09.1999 № 1105-XIV).Працівник бюджетної установи під час прогулянки вулицею в обідню перерву зламав ногу. Тобто з ним трапився нещасний випадок. Чи потрібно проводити розслідування обставин, щоб призначити йому допомогу по тимчасовій непрацездатності?
 

Подписка на новости RSS

Мы на Facebook