Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиставка

Статьи слушателям курсов: "Ставка"

Бухгалтеру

Слушателю курсов

Бухгалтеру

Військовий збір

Військовий збір

Неспокійні тяжкі часи потребують непопулярних рішень. Введення обов’язково військового збору дозволяє зібрати необхідні кошти на потреби української армії, що довгий час перебувала у занедбаному стані.
 

Налог на роскошь

Налог на роскошь

В Украине с 1 июля 2015 года следуя новому закону автомобилисты вынуждены платить налог на "роскошные" авто. Таким транспортом будут считаться автомобили с двигателем, объем которого более 3 литров и возрастом не более 5 лет.
 

Введение налога на депозиты физлиц

Введение налога на депозиты физлиц

4 июля 2014 г. Верховной Радой Украины был принят Закон Украины "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые другие законодательные акты Украины относительно пассивных доходов" (законопроект № 4101а). Данный закон 29.07.2014 подписан Президентом Украины и 02.08.2014 опубликован в газете "Голос Украины".
 

Переваги та недоліки оподаткування продажу валют

Переваги та недоліки оподаткування продажу валют

Незалежні економісти вже довгий період часу роблять прогнози щодо суттєвого девальваційного процесу. Швидке зменшення золотовалютних резервів, а також екстравагантні дії політичної влади у валютному регулюванні вказують, що стан України на валютному ринку близиться до критичного.
 

Слушателю курсов

Чи існують заочні курси 1С?

Чи існують заочні курси 1С?

Програми дистанційного навчання 1С в наш час і в нашому світі звичайно існують, але чи це добре - навчатися заочно? Можливо переглянути всі плюси і мінуси цього: Дистанційна освіта дешевше, ніж стаціонарна, і ви можете розраховувати на вільний час. Дистанційні курси створені для виду людей, які не можуть приходити в офіс, для тих, хто знаходиться у віддалених місцях,але при цьому бажає вивчити цю програму.
 

Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook