Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыстворити

Материалы слушателям курсов: "Створити"

1С:Предприятие 8.2 / 1С-Звит

Бухгалтеру

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри

1С:Предприятие 8.2 / 1С-Звит / Вопросы по программе

Ошибка: Текущие свойства (настройки) бланка не соответствуют первоначальным (поставляемым соответствующими контролирующими органами: ГНАУ, ПФУ, Статистика), в следствии чего может отсутствовать почтовый адрес отправки отчета, установлена некорректная точность отчета и т.д.

Причина: Пользователем были изменены свойства бланка (настройки).
 

Ошибка: При запуске 1С:Звит возникает сообщение: Помилка роботи VbScript, або його відключено. Зверніться до системного адміністратора або встановіть Windows script Host з каталогу Install\script57.exe

Решение: Необходимо выполнить следующие действия с помощью скрипта script57.exe, который Вы можете получить у разработчиков 1С:Звит:
 

Ошибка: При входе в 1С:Звит выдает сообщение: FirebirdSql.Data.FirebirdClient.FbException: Dynamic SQL Error SQL error code = -204 Table unknown HBPFUOGU at line 23, column 20 ---> Dynamic SQL Error SQL error code = -204

Решение:
 

Бухгалтеру / Необоротні активи і запаси

Реставрація музейного предмета: оплачуємо без проведення експертизи

Згідно із абзацом 12 статті 1 Закону України Про музеї та музейну справу від 29.06.1995 № 249/95-ВР (далі — Закон про музеї) до музейних предметів відносять культурні цінності, якість або особливі ознаки яких роблять необхідним для суспільства їх збереження, вивчення та публічне представлення.Музей проводить реставрацію музейного предмета, а саме картини та надгробка. За яким КЕКВ проводити таку реставрацію? Якщо це капітальні видатки, то чи потрібно отримувати позитивний комплексний висновок державної експертизи щодо проектно-кошторисної документації.
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Освіта

Установлення неповного робочого дня інваліду

Відповідно до статті 172 Кодексу законів про працю України (КЗпП) у випадках, передбачених законодавством, на установу покладається обов’язок встановити на прохання інвалідів неповний робочий день або неповний робочий тиждень та створити пільгові умови праці.Інвалід ІІ групи, який працює в установі, виявив бажання працювати неповний робочий день. Як правильно установити такому працівнику неповний робочий час?
 

Визначаємо кількість штатних одиниць практичного психолога в гімназії

Діяльність практичних психологів навчальних закладів працівників регламентується Положенням про психологічну службу системи освіти України, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.05.1999 № 127 (далі — Положення про психологічну службу), та іншими нормативно-правовими документами психологічної служби системи освіти.Скільки штатних одиниць практичного психолога повинно бути у гімназії з кількістю учнів 672, якщо гімназія знаходиться у місті (районного значення)?
 

Просмотреть еще статьи на тему "Створити".


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook