Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалы85

Материалы слушателям курсов: "85"

1С:Предприятие 7.7 / Комплексная конфигурация

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам

Бухгалтеру

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри

1С:Предприятие 7.7 / Комплексная конфигурация / Участок учета Бухгалтерия

Почему для элементов справочника "Виды затрат" счет закрытия может быть только 23, 91, 92, 93 или 94?

Счет закрытия для затраты нужен только при использовании обоих классов счетов затрат - 8 и 9. Затраты делятся на операционные (связанные с операционной деятельностью) и неоперационные (связанные с финансовой и инвестиционной деятельностью).
 

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам / Проектирование пользовательских интерфейсов

Групповые обработки в списках

Групповые обработки в списках

Решаемые проблемы: • Различные отклики программы на одни и те же действия пользователя• Пользователь остается без отклика программы на свое действие
 

Бухгалтеру / Звітність

Відповідальність за неподання звітності з ПДФО

Згідно з пунктом 119.2 Податкового кодексу України (ПК) неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку, тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 грн.Яка відповідальність передбачена за неподання, подання не у повному обсязі або з помилками звітності про суми доходів, нарахованих на користь платників податків, та суми утриманого з них ПДФО?
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Державна служба

Змінюємо розміри посадових окладів з жовтня 2014 року

Постановою Кабінету Міністрів України Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери від 25.03.2014 № 110 (далі — Постанова № 110) внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери від 30.08.2002 № 1298 (далі — Постанова № 1298).Мінімальна заробітна плата на 2014 рік встановлена у розмірі 1218 грн. Чи потрібно збільшувати посадові оклади працівникам бюджетної установи з 01.10.2014?
 

Заповнюємо вакантні посади за умов скорочення чисельності працівників

На посаду державного органу, що звільнилася, можна прийняти іншого працівника, проте слід дотримати певних умов.Працівник державного органу звільнився після 12 березня 2014 року. З огляду на вимоги постанови КМУ від 01.03.2014 № 65, як діяти державному органу:
 

Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы ВКонтакте

 

Мы на Facebook