Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалы96

Материалы слушателям курсов: "96"

1С:Предприятие 7.7 / Комплексная конфигурация

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам

Бухгалтеру

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри

1С:Предприятие 7.7 / Комплексная конфигурация / Комплексная конфигурация

Алгоритмы закрытия месяца и определения финансовых результатов документа конфигурации Финансовые результаты

Алгоритмы закрытия месяца и определения финансовых результатов документа конфигурации Финансовые результаты

В данной статье мы остановимся более подробно на алгоритмах работы одного из основных документов, при помощи которого выполняется закрытие затратных счетов и определение финансовых результатов предприятия.
 

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам / Проектирование интерфейсов для 8.2

Общие рекомендации

Область применения: управляемое приложение.
 

1С:Предприятие 8.2 / Разработчикам / Проектирование интерфейсов для 8.3

Размеры экрана

Область применения: управляемое приложение.
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Освіта

Педнавантаження вихователів дошкільного навчального закладу: розраховуємо правильно

Відповідно до статті 30 Закону України Про дошкільну освіту від 11.07.2001 № 2628-ІІІ тижневе навантаження педагогічного працівника дошкільного навчального закладу (ДНЗ) незалежно від підпорядкування, типу і форми власності становить на ставку:Наразі у дошкільному навчальному закладі триває робота з визначення навчального навантаження вихователів на новий 2015/2016 навчальний рік. Як розрахувати кількість годин тижневого навантаження вихователів 6-групового дошкільного навчального закладу компенсуючого типу з 12-годинним режимом роботи?
 

Визначаємо тривалість відпусток та виплачуємо матеріальну допомогу на оздоровлення тренеру-викладачу ДЮСШ

Тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) має право на:Як відомо, тренери-викладачі ДЮСШ мають право на щорічну основну та додаткову відпустки. Яка тривалість таких відпусток за законодавством? Якого розміру має бути матеріальна допомога на оздоровлення і чи залежить вона від обсягу навчально-тренувальної роботи?
 

Щорічна додаткова відпустка няньки ясельної групи

Так, має. Пояснимо чому.Чи має право нянька ясельної групи на щорічну додаткову відпустку? Якщо так, то в якому розмірі?
 

Чи зараховується до педстажу час перебування у відпустці

Так, зараховується. Пояснимо, чому.Спеціаліст районного відділу освіти проводив викладацьку роботу в школі обсягом 240 годин з погодинною оплатою праці. Чи зараховується до педагогічного стажу для виплати надбавки за вислугу років час перебування його у щорічній основній відпустці, отриманій за посадою вчителя?
 

Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці за сумісництвом

Ні, не має. Пояснимо чому.Педагог-організатор працює у цьому самому закладі за сумісництвом на 0,25 ставки діловода. Чи має він право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці, що надається за роботу в умовах ненормованого робочого дня, за посадою діловода?
 

Відпустка сумісника, який не відпрацював 6-місячного терміну

Так, якщо вона виявить таке бажання. Пояснимо чому.Особа за основним місцем роботи — вихователь дошкільного навчального закладу. Також вона влаштувалася на роботу за сумісництвом на посаду сестри медичної в іншому ДНЗ і пропрацювала там 3 місяці. Чи зобов’язані такій особі надати відпустку на роботі за сумісництвом, якщо вона піде у щорічну основну відпустку за основним місцем роботи?
 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Охорона здоров’я

Чи впливає термін роботи в установі на виплату матдопомоги

Так, має. Пояснимо, чому.Працівник пропрацював в одній установі менше року. Чи має він право на отримання допомоги на оздоровлення під час надання основної щорічної відпустки?
 

Визначаємо тривалість робочого часу практичних психологів та їх щорічної основної відпустки

Посада практичний психолог відноситься до посад педагогічних працівників, встановлених Переліком посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, який затверджено постановою КМУ від 14.06.2000 № 963.У Центрі медико-соціальної експертизи (заклад охорони здоров’я) працюють практичні психологи. Яка тривалість робочого часу практичного психолога та якою може бути тривалість їх щорічної основної відпустки?
 

Нараховуємо розрахункові демобілізованому працівнику

Ні, і ось чому.Працівник установи після демобілізації подав заяву про звільнення за власним бажанням. Чи нараховується працівнику грошова компенсація за невикористану додаткову відпустку як учасника бойових дій? Чи включати до суми середньомісячного заробітку, що подається для подальшого відшкодування з державного бюджету, компенсацію за невикористану відпуску?
 

Бухгалтеру / Проверки контролирующими органами

Обжалование решений контролирующих органов

НКУ предусматривает две формы обжалования решений, принятых контролирующим органом, – в административном или в судебном порядке (п.56.1 ст.56 НКУ).Общие положения. Содержание жалобы. Сроки подачи первичной жалобы. Рассмотрение жалобы. Повторная жалоба. Решение по жалобе. Судебное обжалование. Документы
 

Бухгалтеру / Регламентированные отчеты

Алгоритм заполнения формы № 2-м Отчет о финансовых результатах

Порядок заполнения строк Отчета о финансовых результатах (Форма № 2-м) с использованием информации, обобщаемой на счетах общего (гр. 3) и упрощенного Плана счетов (гр. 4), приведен в таблице.Документы
 

Бухгалтеру / Соціальне страхування

Відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами: обчислюємо тривалість правильно

Дата зазначена не правильно, і ось чому.Працівниця надала листок непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами, виданий з 10.10.2014, де в графі Стати до роботи зазначено 12.02.2015. Чи правильно зазначена дата, тобто має бути вказаний 126-й день непрацездатності чи все ж таки день, наступний за 126-м?
 

Просмотреть еще статьи на тему "96".


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook