Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыумови

Материалы слушателям курсов: "Умови": Бухгалтеру / Податки і збори

Оглавление: умови

 

Бухгалтеру / Податки і збори

Визначаємо кількість застрахованих осіб для застосування понижуючого коефіцієнта

Відповідно до пункту 95 розділу VIII Прикінцеві та перехідні положення Закону України Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від 08.07.2010 № 2464-VI (далі — Закон про ЄСВ) при нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам розмір єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), встановлений частиною п’ятою та абзацом другим частини шостої статті 8 Закону про ЄСВ для платників ЄСВ, визначених в абзацах другому, третьому, четвертому та сьомому пункту 1 частини першої статті 4 цього Закону, застосовується з понижуючим коефіцієнтом, якщо платником виконуються одночасно три умови.В установі відповідно до звіту з ЄСВ за жовтень 2015 року заробітну плату нараховували 28 застрахованим особам, у т. ч. восьми зовнішнім сумісникам та одному інваліду. Яку кількість застрахованих осіб потрібно враховувати для застосування понижуючого коефіцієнта? Як враховувати кількість зовнішніх сумісників, які працюють на 0,5 ставки: за фактичною кількістю (8 осіб) чи в еквіваленті до повної зайнятості (4 ос.)?
 

Допомога малозабезпеченим громадянам від фонду депутата районної у місті ради: чи оподатковувати ПДФО

Ні, така допомога податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) не оподатковується. І ось чому.Фонд депутата районної у місті ради утворений за рахунок коштів місцевого бюджету. Кошти фонду використовуються для надання матеріальної допомоги місцевим мешканцям — малозабезпеченим громадянам та громадянам, які перебувають у складному матеріальному становищі. Чи оподатковується така допомога ПДФО?
 

Право одинокої матері на підвищену податкову соціальну пільгу: чи можливо

На податкову соціальну пільгу (ПСП) у розмірі, що дорівнює 150% суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 Податкового кодексу України (ПК) (у 2014 році — 913,50 грн.), має право платник податку, який є, зокрема, одинокою матір’ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником, — у розрахунку на кожну таку дитину віком до 18 років (пп. 169.1.3 ПК).Працівниця установи має двох дітей віком до 18 років, нe перебувала у шлюбі, i відповідно, у нeї немає свідоцтва про шлюб тa документів про розлучення. Чи має право така особа на податкову соціальну пільгу, якщо розмір її доходу 3000 грн., і на підставі яких документів?
 

Просмотреть еще статьи на тему "Умови".


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook