Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыформи

Материалы слушателям курсов: "Форми": Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Охорона здоров’я

Оглавление: форми

 

Бухгалтеру / Оплата праці та кадри / Охорона здоров’я

Оплата часу перебування працівника у медичному закладі за направленням військового комісаріату

Відповідно до частини 2 статті 119 Кодексу законів про працю України працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України Про військовий обов’язок і військову службу і Про альтернативну (невійськову) службу, Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, надаються певні гарантії та пільги.Працівник установи надав до бухгалтерії довідку про медичне обстеження в стаціонарних умовах за направленням військового комісаріату. Час відсутності працівника на роботі оплачувати як тимчасову непрацездатність чи з інших підстав?
 

Нараховуємо надбавку за тривалість безперервної роботи працівникам протитуберкульозних закладів

Згідно з пунктом 4.6 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови № 308/519), надбавки за тривалість безперервної роботи нараховуються виходячи з посадового окладу (тарифної ставки) за посадою, яку займають працівники, визначеного згідно з пунктами 2.1–2.2, з урахуванням підвищення за кваліфікаційну категорію і без урахування інших підвищень, надбавок, доплат (за винятком лікарів МСЕК, працівників протичумних закладів та структурних підрозділів з боротьби з особливо небезпечними інфекціями інших закладів). Лікарям МСЕК, центрів (бюро) медико-соціальних експертиз, працівникам протичумних закладів та структурних підрозділів з боротьби з особливо небезпечними інфекціями інших закладів надбавки за тривалість безперервної роботи нараховуються від посадового окладу, підвищеного у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці.Працівники протитуберкульозних закладів охорони здоров’я мають право на надбавку за тривалість безперервної роботи. З якого посадового окладу її нараховувати?
 

Оплачуємо відсутність працівника під час проходження медогляду у військкоматі

Відносини між державою і громадянами України у зв’язку з виконанням ними конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни регулюються Законом України Про військовий обов’язок і військову службу від 25.03.1992 № 2232 (далі — Закон № 2232). Відповідно до абзацу другого частини десятої статті 1 Закону № 2232 громадяни України, які приписані до призовних дільниць або перебувають у запасі Збройних Сил України, зобов’язані проходити медичний огляд та лікування в лікувально-профілактичних закладах згідно з рішеннями комісії з питань приписки, призовної комісії або військово-лікарської комісії районного (міського) військового комісаріату.Працівник установи надав повістку від районного військового комісаріа­ту на прибуття на один день до призовної дільниці з метою проходження медогляду. Чи оплачується відсутність працівника для проходження медкомісії та як відмітити її у табелі правильно?
 

Право фельдшера-лаборанта протитуберкульозного кабінету на надбавки за шкідливі умови праці

Відповідно до підпункту 1 пункту 2.4.5 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови оплати праці), посадові оклади (тарифні ставки) працівників закладів та структурних підрозділів, перелік яких наведено у додатку 3 до Умов оплати праці, підвищуються у зв’язку зі шкідливими і важкими умовами праці.Фельдшер-лаборант протитуберкульозного кабінету має підвищений на 60% посадовий оклад у зв’язку зі шкідливими та важкими умовами праці (згідно з п. 5.1 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом МОЗ від 05.10.2005 № 308/519). Чи має він право на додаткові 15% надбавки як лаборант, що працює у шкідливих умовах праці?
 

Виплачуємо матеріальну допомогу на поховання коштом медзакладу

Умови оплати праці працівників медзакладів, у т. ч. і надання матеріальної допомоги на поховання, регулюють постанова Кабінету Міністрів України Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери від 30.08.2002 № 1298 (далі — Постанова № 1298) та Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджені наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови № 308/519).Працівник районної лікарні звернувся з проханням надати матеріальну допомогу на поховання члена сім’ї. Чи можна виплатити таку допомогу за рахунок коштів медзакладу?
 

Нараховуємо премію працівнику в перший місяць роботи

Оплату праці працівників бюджетних установ провадять, зокрема, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери (далі — Постанова № 1298).Працівника прийнято на роботу в бюджетну установу. Чи можна в перший місяць роботи нарахувати йому премію у розмірі 100% посадового окладу?
 

Одноразова адресна грошова допомога випускникам: хто, кому і скільки

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери від 11.05.2011 № 524 випускникам вищих навчальних закладів (далі — випускники ВНЗ), які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілю, передбачено надання одноразової адресної грошової допомоги (далі — грошова допомога) у порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я України за погодженням з Міністерством фінансів України.Медичну сестру після закінчення медучилища взяли на роботу. Чи має вона право на отримання одноразової адресної грошової допомоги? Якщо так, то в якому розмірі і хто її виплачує?
 

Просмотреть еще статьи на тему "Форми".


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook