Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыформи

Материалы слушателям курсов: "Форми": Бухгалтеру / Соціальне страхування

Оглавление: форми

 

Бухгалтеру / Соціальне страхування

Форма № 070/о Довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування: чи можливий дублікат

Довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування (форма № 070/о) (далі — медична довідка) надається усіма закладами охорони здоров’я на підставі рішення лікарсько-консультаційної комісії для одержання путівки на санаторно-курортне лікування відповідно до Інструкції щодо заповнення форми первинної облікової документації № 070/о Довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування, затвердженої наказом МОЗ України від 14.02.2012 № 110 Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності та підпорядкування.Працівник установи разом із заявою про отримання путівки на санаторно-курортне лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надав голові комісії із соціального страхування дублікат довідки за формою № 070/о. Чи не буде порушенням видача йому путівки згідно із таким документом?
 

Чи визнавати нещасний випадок пов’язаним з виробництвом, якщо він стався у неробочий час

Відповідно до пункту 15 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1232 (далі — Порядок № 1232), обставинами, за яких нещасний випадок визнається пов’язаним з виробництвом і складається акт за формою Н-1, зокрема є:Працівник відбув у відрядження. Повертаючись із відрядження, цей працівник упав і зламав ногу на вокзалі близько 20.00. Чи визнається цей нещасний випадок пов’язаним з виробництвом, якщо він стався у відрядженні, але у неробочий час?
 

Виплати по листках непрацездатності: як відобразити у Формі 1ДФ

Відповідно до підпункту 168.1.1 розділу IV Податкового кодексу України (ПК), податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в статті 167 ПК. Податок сплачується (перераховується) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. А приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування податку до бюджету.На кінець кварталу установа мала суми виплат по листках непрацездатності, що не виплачені Фондом соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності. Як правильно відображати такі виплати у Формі 1ДФ?
 

Просмотреть еще статьи на тему "Форми".


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook