Меню


Курсы СтимулСправочникСтатьиФакты о бухгалтерах

Чому не люблять бухгалтерів представники інших професій?

Чому не люблять бухгалтерів представники інших професій?

Знаєте, читаючи ці рядки, задумуєшся над тим, що нічого в світі немає більш значущого, як людяність. Ні зовнішній вигляд, ні гроші, ні модне взуття чи одяг, ні зачіска, і ніякі інші блага, вроджені чи набуті, не мають жодного значення, коли говорити про людяність.

Кажуть, розмір має значення, коли мова йде про душу і, гадаю, в цьому є істина. Коли «в людині – людина», то немає таких явищ, як «неприязнь представників однієї професії до представників іншої професії», заздрості, підступу, зла. Шкода, та в наш час важко знайти людей з великою душею і, навіть, якщо вони трапляються на життєвому шляху, то їх зазвичай використовують, наче представниць найдавнішої професії, і кидають, як ганчірку.

Для людей дивно, що в наш час можуть траплятися справжні, щирі, відкриті і добрі люди, тому вони, наче, вважаючи це своїм святим обов’язком, намагаються використати цих людей у власних цілях. В наслідок цього, продовження має два сценарії. За першим сценарієм «людяні люди» повертаються до свого звичного життя і лишаються такими ж добрими, щирими, справжніми. За іншим же сценарієм, вони розчаровуються в людях і втрачають свою людяність, поповнюючи лави бездушних, нахабних, фальшивих і ницих.

Тому, хотілося б підбити підсумки і сказати, що щоб у житті не сталося, як би не повернуло життя, яким би цей крутий поворот не був, пам’ятайте – «важливо одне на ціле життя – скільки в людині людини».

Мельник Н.М.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook