Меню


Курсы Стимул Справочник Статьи Бухгалтеру

Доступні кредити для фізичних осіб

Доступні кредити для фізичних осіб

Мабуть, у житті кожної дорослої людини траплялись ситуації, коли гроші потрібні просто зараз і без жодних зволікань. Обставини бувають різні: не вистачає на відкриття власної справи, на незаплановану, але таку бажану й очікувану подорож, святкування важливих подій, оплату навчання або ж просто не зовсім правильно розпланував фінанси і до зарплати треба якось прожити. Сюди також можна віднести іпотеку або автокредит. Причому, саме у таких випадках розумієш, що всі дорослі і розраховувати можеш лише на себе. У ситуаціях, коли рахунок йде не на дні, а на години, мозок працює як справжня суперсистема, прораховуючи різні варіанти надходження фінансів. Але сильно поспішати не варто, вибравши більш сприятливі умови кредитування на сайті https://credit-10.com ви в підсумку заплатите менше! Адже потрібно не лише швидко отримати гроші, а й витратити на це мінімальну кількість часу, без шкоди для нервової системи. Саме тоді розумієш усі принади інформаційних технологій, завдяки яким сучасне життя спрощується і пришвидшується.

Сьогодні оформити кредит можна онлайн без витрачання часу на відвідування банківських установ. Перевага Манівео перед іншими сервісами й організаціями у простоті і швидкості. Вам потрібно лише 10 хвилин на оформлення всіх нюансів: просто обираєш суму та термін, заповнюєш заявку (паспортні дані і номер ідентифікаційного коду), прив’язуєш свою банківську картку й отримуєш гроші. Не потрібні фото і різні довідки з роботи, ніхто нікуди не телефонує. А якщо тут постійно оформлюєш позику, то відсоткова ставка зменшується (бонусні переваги для постійних клієнтів).

Серед інших плюсів варто відзначити три додаткові дні на оплату, автоматичне подовження кредиту при виплаті відсотків і легкість погашення через особистий кабінет «Мій Кредит», платіжні термінали або в касі банків-партнерів. Важливо, що оформити кредит можуть не лише працюючі люди, а й пенсіонери і люди з інвалідністю. Якщо уперше при користуванні сервісом можна отримати не більше 4 000 грн, то у подальшому сума може зрости до 10 000 – 15 000 грн.

Коли потрапляєш у скрутне становище, важливе значення має те, щоб на ствердне рішення банківської організації не потрібно чекати кілька днів або ж місяцями відкладати потрібну суму. Мікрокредитування дозволяє отримати гроші фактично моментально. І навіть виплачування відсотків не суттєво б’є по сімейному бюджету. Ще є психологічні переваги: коли знаєш, що до конкретного числа потрібно виплатити кошти, це дисциплінує і дає можливість раціонально планувати і витрачати кошти. Звичайно, рішення завжди за тим хто платить, але якщо є можливість швидко і без бюрократичних зволікань отримати гроші, варто обирати найзручніший варіант – швидкий, простий і результативний.

Автор: Скиба Татьяна


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook