Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Доплата за перевірку зошитів у початкових класах учителю іноземної мови

У початкових класах іноземну мову викладає не основний учитель, а учитель іноземної мови. Як оплачувати йому перевірку зошитів: як учителю початкових класів чи як учителю іноземної мови?

 

У початкових класах іноземну мову викладає не основний учитель, а учитель іноземної мови. Як оплачувати йому перевірку зошитів: як учителю початкових класів чи як учителю іноземної мови?

Умови оплати праці педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів урегульовує, зокрема, Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затверджена наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 (далі — Інструкція № 102).

Відповідно до пункту 37 Інструкції № 102, учителям 1–4-х класів загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів усіх типів і найменувань за перевірку зошитів учнів провадиться додаткова оплата в розмірі 15% ставки заробітної плати. Ця доплата провадиться основному вчителю незалежно від навантаження.

Проте якщо в початкових класах уроки іноземної мови викладає інший учитель, то доплата за перевірку зошитів йому проводиться за фактичну кількість навчальних годин, встановлених тарифікацією, виходячи з розмірів, передбачених для учителів початкових класів, з урахуванням кількості учнів у цих класах.

До сказаного додамо, що додаткова оплата в розмірі 10% ставки заробітної плати за перевірку зошитів з іноземної мови провадиться учителю в 5–11-х класах загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів усіх типів і найменувань.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=doplata-za-perevirku-zoshitiv-u-pochatkovikh-klasakh-uchitelyu-inozemnoi-movi, https://stimul kiev ua/materialy htm?a=doplata-za-perevirku-zoshitiv-u-pochatkovikh-klasakh-uchitelyu-inozemnoi-movi#:~:text=%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE%20%D0%B4%D0%BE%20%D0%BF%D1%83%D0%BD%D0%BA%D1%82%D1%83%2037%20%D0%86%D0, доплата за перевірку зошитів з іноземної мови, чи оплачується перевірка зошитів англійської мови початкові класи, доплата за зошити вчителям, оплата за перевірку зошитів з іноземної мови у перших класів, положення НУШ про оплату за перевірку зошитів з іноземної мови перших класів


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook