Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОхорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Лікар чотири роки не працював: як визначити розмір посадового окладу

Лікар-педіатр не працював за своєю спеціальністю 4 роки. Як визначати розмір посадового окладу такого лікаря — як лікаря без категорії чи як лікаря-стажиста?

 

Лікар-педіатр не працював за своєю спеціальністю 4 роки. Як визначати розмір посадового окладу такого лікаря — як лікаря без категорії чи як лікаря-стажиста?

Відповідно до абзацу четвертого пункту 2.1 Положення про порядок проведення атестації лікарів, затвердженого наказом МОЗ від 19.12.1997 № 359, особи, які не працювали більше трьох років за конкретною лікарською спеціальністю, та особи, які своєчасно не пройшли атестацію на кваліфікаційну категорію або яким відмовлено у присвоєнні (підтвердженні) другої кваліфікаційної категорії, не можуть займатися лікарською діяльністю з цієї спеціальності без попереднього проходження стажування.

Як передбачено пунктом 3 Положення про порядок направлення на стажування лікарів, які не працювали за спеціальністю більше трьох років, і про порядок їх наступного допуску до лікарської діяльності, затвердженого наказом МОЗ від 17.03.1993 № 48, лікарю у кожному випадку окремо орган охорони здоров’я, що направляє його на стажування, визначає строк стажування. Такий строк може становити від одного до шести місяців.

Лікар перед направленням зараховується на час стажування органом охорони здоров’я на посаду лікаря-стажиста до закладу охорони здоров’я.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook