Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруСоціальні гарантії

Бухгалтеру /
Соціальні гарантії

Оглавление

Надаємо студенту статус дитини-сироти та зараховуємо на повне державне утримання

Який статус у студента, якщо він позбавлений батьківського піклування, а мати — інвалід ІІ групи? Чи має право студент на зарахування на повне державне утримання в навчальному закладі?

 

Який статус у студента, якщо він позбавлений батьківського піклування, а мати — інвалід ІІ групи? Чи має право студент на зарахування на повне державне утримання в навчальному закладі?

Для надання дитині статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, служба у справах дітей за місцем походження дитини протягом двох місяців повинна зібрати необхідні документи (свідоцтво про народження дитини та документи, що засвідчують обставини, за яких дитина залишилась без батьківського піклування).

Рішення про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, приймається районною, районною у мм. Києві та Севастополі держадміністрацією, виконавчим органом міської чи районної у місті ради за місцем походження такої дитини за поданням служби у справах дітей. У рішенні зазначаються прізвище, ім’я, по батькові дитини, дата народження , обставини, за яких вона залишилась без батьківського піклування, документи, які підтверджують ці обставини, та форма влаштування дитини.

Статус дитини-сироти надається дітям, у яких померли або загинули батьки, що підтверджується свідоцтвом про смерть кожного з них.

Статус дитини, позбавленої батьківського піклування, надається дітям:

Слід зазначити, що статтею 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» від 13.01.2005 № 2342 та пунктом 13 постанови Кабінету Міністрів України «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» від 05.04.1994 № 226 встановлено, що право на повне державне забезпечення в нав­чальних закладах мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, а також учні та студенти, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишились без батьків до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.

Зазначений студент, який позбавлений батьківського піклування, а мати — інвалід ІІ групи, належить до осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, що є підставою для зарахування на повне державне утримання, для проведення відповідних виплат та надання пільг.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=nadaemo-studentu-status-ditini-siroti-ta-zarakhovuemo-na-povne-derzhavne-utriman, неповне державне утримання учнів, повне державне забезпечення це, хто надае статус дитина сирота якщо вона мае 18 рокив, статус дитини сироти надається, Где взять статус сироти, повне державне утримання це, обставини за яких отримують статус сироти, зарахування на повне державне утримання, як знямається статус дитини- сироти


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook