Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруПодатки і збори

Бухгалтеру /
Податки і збори

Оглавление

Обчислюємо суму водозбору за відсутності дозволу

Установа не має дозволу на спеціальне водокористування. Як обчислити суму збору за спеціальне використання води у такому разі?

 

Установа не має дозволу на спеціальне водокористування. Як обчислити суму збору за спеціальне використання води у такому разі?

За відсутності у водокористувача дозволу на спеціальне водокористування із встановленими в ньому лімітами використання води збір справляється за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті як за понадлімітне використання згідно із пунктом 327.3 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VІ (ПК).

У разі перевищення водокористувачами встановленого річного ліміту використання води збір обчислюється і сплачується у п’ятикратному розмірі, виходячи з фактичних обсягів використаної води понад встановлений ліміт використання води, ставок збору та коефіцієнтів. Підставами для нарахування збору у цьому випадку є: фактичні обсяги використаної води понад встановлений ліміт; ставки збору та коефіцієнти.

Отже, якщо водокористувач не отримав у встановленому порядку дозвіл на спеціальне водокористування, за умови, що такий дозвіл є обов’язковим, він сплачує збір у п’ятикратному розмірі за весь обсяг використаної води.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook