Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруПодатки і збори

Бухгалтеру /
Податки і збори

Оглавление

Особливості розподілу між бюджетами податку на доходи фізичних осіб

Фінуправління районної державної адміністрації повідомило сільську раду, що тепер податок на доходи фізичних осіб не надходитиме до сільського бюджету. На яких законодавчих нормах грунтується таке повідомлення?

 

Фінуправління районної державної адміністрації повідомило сільську раду, що тепер податок на доходи фізичних осіб не надходитиме до сільського бюджету. На яких законодавчих нормах грунтується таке повідомлення?

Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» від 28.12.2014 № 79-VIII змінено структуру доходів Державного бюджету України та місцевих бюджетів. Згідно зі статтею 69 Бюджетного кодексу України (БК) доходи бюджетів міст районного значення, сільських, селищних бюджетів не наповнюватимуться податком на доходи фізичних осіб (ПДФО).

ПДФО, що сплачуватиметься (перераховуватиметься) згідно з Податковим кодексом України (ПК) на відповідній території України (крім ПДФО, нарахованого у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок, проценти на вклад (депозит) члена кредитної спілки у кредитній спілці), розподілятиметься між бюджетами у таких розмірах:

Не входять до такого розподілу території міст Києва та Севастополя, для яких розподіл податку визначений пунктом 11 частини першої статті 64 БК.

ПДФО, що сплачуватиметься (перераховуватиметься) згідно з ПК на території міста Києва, розподілятиметься між бюджетами у таких розмірах:

ПДФО, що сплачуватиметься (перераховуватиметься) згідно з ПК на території міста Севастополя, повністю надходитиме в бюджет цього міста.

Як і раніше, до доходів Державного бюджету України відноситиметься в повному обсязі ПДФО, нарахований згідно з ПК у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок, проценти на вклад (депозит) члена кредитної спілки у кредитній спілці.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=osoblivosti-rozpodilu-mizh-byudzhetami-podatku-na-dokhodi-fizichnikh-osib, розподіл пдфо між бюджетами 2019, як розподіляється пдфо між бюджетами, пдфо розподіл, роззеплення пдфо, податок з доходів фізичних осіб порядок розподілу між бюджетами в 2019 році, розподіл пдфо між бюджетами 2018, розподіл пдфо між бюджетами 2022, ПДФО по страхуваннюдстраховки, як розподіляються податки


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook