Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Право на виплату надбавки за вислугу років сестрі медичній ЗНЗ

У штатному розписі ЗНЗ є посада сестри медичної. Чи має право працівник, який обіймає цю посаду, на надбавку за вислугу років?

 

У штатному розписі ЗНЗ є посада сестри медичної. Чи має право працівник, який обіймає цю посаду, на надбавку за вислугу років?

Так, має. І от чому.

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 № 651-XІV учні (вихованці) загальноосвітніх навчальних закладів (далі — ЗНЗ) незалежно від підпорядкування, типів і форм власності забезпечуються медичним обслуговуванням , що здійснюється медичними працівниками, які входять до штату цих ЗНЗ.

Типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 № 1205, передбачають відповідну штатну чисельність медичних працівників, які забезпечують медичне обслуговування учнівського контингенту.

Заробітна плата цій категорії працівників нараховується відповідно до наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» від 05.10.2005 № 308/519.

Відповідно до пункту 2 Порядку виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1418 (далі — Порядок № 1418), лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою державних і комунальних закладів охорони здоров’я, зазначеним працівникам встановлюється надбавка за вислугу років залежно від стажу роботи . Дія Порядку № 1418 поширюється на лікарів і фахівців з базовою та непов­ною вищою медичною освітою державних та комунальних установ, закладів та організацій незалежно від підпорядкування на посадах, визначених у пункті 3 Порядку № 1418, за умови, що оплата праці цих працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я.

Отже, сестра медична ЗНЗ має право на встановлення надбавки за вислугу років.


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=pravo-na-viplatu-nadbavki-za-vislugu-rokiv-sestri-medichniy-znz, медична сестра вислуга років


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook