Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОхорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Установлюємо групу з оплати праці керівним працівникам

Державний заклад «Дорожня дитяча клінічна лікарня» фактично віднесено до ІІІ групи з оплати праці керівним працівникам. Чи є вірною позиція контролюючих органів стосовно віднесення такого закладу до І групи?

 

Державний заклад «Дорожня дитяча клінічна лікарня» фактично віднесено до ІІІ групи з оплати праці керівним працівникам. Чи є вірною позиція контролюючих органів стосовно віднесення такого закладу до І групи?

Штатні нормативи та типові штати лікарень на залізничному транспорті визначені додатком 15 до наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я» від 23.02.2000 № 33. Так, у розділі «Про штати медичного, фармацевтичного, педагогічного персоналу лікарень на залізничному транспорті» вказаного додатку передбачено, що для дорожніх лікарень застосовуються штатні нормативи, затверджені для обласних лікарень.

Віднесення закладів охорони здоров’я до груп з оплатою праці керівних працівників здійснюється за показниками, наведеними у додатку 2 до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови).

Ураховуючи, що штатні одиниці державного закладу «Дорожня дитяча клінічна лікарня» встановлюються за штатними нормативами, затвердженими для обласних лікарень, для цього закладу згідно із пунктом 1 додатку 2 Умов встановлюється перша група з оплати праці керівних працівників.


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook