Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Установлюємо посадові оклади медпрацівникам дитячого садка

У дитячому садку працює сестра медична без категорії та старша медична сестра. За яким тарифним розрядом встановити таким працівникам посадові оклади станом на 01.01.2013?

 

У дитячому садку працює сестра медична без категорії та старша медична сестра. За яким тарифним розрядом встановити таким працівникам посадові оклади станом на 01.01.2013?

Відповідно до пункту 1.5 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови № 308/519), розміри посадових окладів (тарифних ставок) визначаються за тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки, які встановлюються професіоналам, фахівцям залежно від наявної кваліфікаційної категорії, робітникам — кваліфікаційного розряду у межах діапазону, визначеного для цих посад (професій) Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників, і відображаються у тарифікаційному списку.

Оплата праці працівників здійснюється за фактично відпрацьований час , виходячи з посадового окладу (тарифної ставки), або залежно від виконання норм виробітку і відрядних розцінок з урахуванням підвищень, доплат та надбавок, передбачених чинним законодавством . Заробітна плата працівника граничними розмірами не обмежується.

Отже, сестрі медичній без категорії встановлюється 6-ий тарифний розряд незалежно від стажу роботи (пп. 2 п. 2.2.8 Умов № 308/519).

Старшим сестрам медичним посадові оклади визначаються виходячи з тарифних розрядів посад фахівців відповідної кваліфікації, з урахуванням підвищення на 10% (п. 2.2.10 Умов № 308/519).

Отже, з 01.01.2013 посадовий оклад медичної сестри без категорії відповідно до постанови КМУ «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 27.03.2013 № 197 становить 1235 грн.


Нас находят: зарплата мед сестри в днз, яка зарплата медсестри в днз, заробітна ставка мед сестри дит садка, зарплата старшої медсестри в днз, старша медсестра днз оплата праці, форум зарплата медсестри днз, зарплата медсестри днз форум, зарплата медсестри в садочку, зарплата для медсестры в дитячому усадку на 0 5 ставки, ставка мед сестры днз с 1 январю


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook