Меню


Курсы Стимул Справочник Полезные материалы Бухгалтеру Оплата праці та кадри Охорона здоров’я

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Охорона здоров’я

Установлюємо тарифний розряд інженеру оперативно-рятувальної служби

Інженеру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту у закладі охорони здоров’я згідно з атестацією проводиться оплата як провідному спеціалісту (10-й тарифний розряд за ЄТС). Який тарифний розряд встановити інженеру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, прийнятого на 0,5 посади інженера (з будівництва) у тій самій організації?

 

Інженеру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту у закладі охорони здоров’я згідно з атестацією проводиться оплата як провідному спеціалісту (10-й тарифний розряд за ЄТС). Який тарифний розряд встановити інженеру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, прийнятого на 0,5 посади інженера (з будівництва) у тій самій організації?

Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови).

Розмір посадового окладу працівника залежить від займаної посади та виконання ним функціональних обов’язків, які випливають з функцій і завдань структурного підрозділу, і встановлюється за тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки (далі — ЄТС) Умов.

Отже, посадовий оклад інженера (з будівництва ) встановлюється за підпунктом 3 пункту 2.2.21 Умов залежно від кваліфікації працівника (7–10-й тарифні розряди). Якщо зазначеного у запитанні працівника прийнято на посаду провідного інженера (з будівництва), йому встановлюється 10-й тарифний розряд за ЄТС.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook