Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруНеоборотні активи і запаси

Бухгалтеру /
Необоротні активи і запаси

Оглавление

Визначаємо КЕКВ для придбання виробів медичного призначення

Лікарня придбаває лікарські засоби та вироби медичного призначення. За яким КЕКВ оплатити придбання лікарських засобів, ширми 2-секційної, столика інструментального та нош медичних, якщо в договорі зазначено, що ці товари відносяться до виробів медичного призначення?

 

Лікарня придбаває лікарські засоби та вироби медичного призначення. За яким КЕКВ оплатити придбання лікарських засобів, ширми 2-секційної, столика інструментального та нош медичних, якщо в договорі зазначено, що ці товари відносяться до виробів медичного призначення?

Відповідно до пункту 2.2 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів від 12.03.2012 № 333 (далі — Інструкція № 333), придбання матеріалів і предметів, які не беруться на облік як основні засоби, здійснюється за КЕКВ 2200 « Використання товарів і послуг».

Згідно із пунктом 2.2.2 Інструкції № 333 лікарські засоби придбаваються за КЕКВ 2220 «Медикаменти та перев’язувальні матеріали».

До лікарських засобів відносять:

За КЕКВ 2220 «Медикаменти та перев’язувальні матеріали» придбавають також вироби медичного призначення . До виробів медичного призначення відносять:

До інших виробів відносять, зокрема:

Зверніть увагу, що вироби медичного призначення придбавають за КЕКВ 2220 «Медикаменти та перев’язувальні матеріали», лише ті, які не беруть на облік як основні засоби.

Згідно з пунктом 3.1 Інструкції № 333 видатки на придбання активів, віднесених згідно із законодавствомдо основних засобів та окремих інших необоротних матеріальних активів, здійснюють за КЕКВ 3100 «Придбання основного капіталу».

Зокрема, підпунктом 5 пункту 3.1.1 Інструкції № 333 визначено, що придбання обладнання та інвентарю довгострокового користування для санаторіїв, лікувальних закладів, придбання іншого виробничого обладнання довгострокового користування здійснюється за КЕКВ 3110 «Придбання основного капіталу».

Нагадаємо, що з 06.08.2013 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку бюджетних установ» від 26.06.2013 № 611, яким затверджено Положення з бухгалтерського обліку необоротних активів бюджетних установ*.


* Які новації відбулися у обліку необоротних активів бюджетних установ читайте у статті Т. Піднебесної «Вивчаємо новації в обліку необоротних активів» у № 33/2013 на с. 12. (Прим. ред.).


Нас находят: визначаємо кекв: таблиця-підказка, кекв 2220 що входить, кекв 2220 розшифровка, детальна розшифровка придбання по КЕКВ 2220, медичне обладнання кекв, які інстументи належать до КЕКВ 2220, что такое КЕКВ в медицине, лекарства кекв, кекв 2220 детальне розяснення, дезінфікуючий засіб кекв


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook