Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруСоціальні гарантії

Бухгалтеру /
Соціальні гарантії

Оглавление

Звільняємо від плати за проживання в гуртожитку студентів-сиріт

Як обчислюється та нараховується плата за проживання в гуртожитку студентам, що є особами із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування? Чи сплачують повну вартість проживання в гуртожитку?

 

Як обчислюється та нараховується плата за проживання в гуртожитку студентам, що є особами із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування? Чи сплачують повну вартість проживання в гуртожитку?

Статтею 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» від 13.01.2005 № 2342 та пунктом 13 постанови Кабінету Міністрів України «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» від 05.04.1994 № 226 установлено, що право на повне державне утримання в навчальних закладах мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, а також учні та студенти, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.

Повне державне утримання передбачає забезпечення студентів з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, харчуванням, одягом, взуттям і м’яким інвентарем, а також обов’язково соціальною стипендією та безкоштовним гуртожитком.

Відповідно до пункту 2 Примірного положення про студентський гуртожиток вищого навчального закладу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.11.2007 № 1004, студенти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розміщуються в гуртожитку за умови відсутності в них іншого місця проживання.


Нас находят: безкоштовне проживання в гуртожитку, Безкоштовне перебування сирот у гуртожитку?, https://stimul kiev ua/materialy htm?a=zvilnyaemo-vid-plati-za-prozhivannya-v-gurtozhitku-studentiv-sirit, безкоштовний гуртожиток для дітей сиріт, сиротам безкоштовне проживання, сироти плата за гуртожиток, безкоштовне проживання в гуртожитеу, забезпечення проживання сиріт у гуртожитках, чи мають діти сироти здавати гроші за гуртожиток


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook