Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Чи має право педагог-сумісник на підвищення ставки заробітної плати за звання Вихователь-методист

Працівник ДНЗ працює вихователем та має звання «Вихователь-методист», а також працює за сумісництвом у цьому ж закладі на 0,5 ставки посади інструктора з фізичного виховання. Чи має право цей працівник на 10% підвищення ставок заробітної плати за кожною із займаних посад, якщо звання «Вихователь-методист» присвоєно тільки за посадою вихователя?

 

Працівник ДНЗ працює вихователем та має звання «Вихователь-методист», а також працює за сумісництвом у цьому ж закладі на 0,5 ставки посади інструктора з фізичного виховання. Чи має право цей працівник на 10% підвищення ставок заробітної плати за кожною із займаних посад, якщо звання «Вихователь-методист» присвоєно тільки за посадою вихователя?

Відповідно до пункту 24 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 (далі — Інструкція № 102), вихователям, які працюють в групах, яким за результатами атестації присвоєно звання «Вихователь-методист», ставки заробітної плати підвищуються на 10%. Цим же пунктом Інструкції № 102 визначено, що підвищення ставок заробітної плати за звання, присвоєні за наслідками атестації, здійснюється лише за період роботи на посадах, на яких вони були присвоєні.

Відповідно до пункту 3.18 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930 (далі — Положення № 930), педагогічні працівники , які працюють у навчальних закладах за сумісництвом або на умовах строкового трудового договору, атестуються на загальних підставах.

Отже, педагогічний працівник, який працює на посаді вихователя, а також на умовах сумісництва обіймає посаду інструктора з фізичного виховання має пройти атестацію на відповідність займаній посаді як на посаді вихователя, так і на посаді інструктора з фізичного виховання. Як правило, атестація у таких випадках здійснюється одночасно за кожною із посад.

Враховуючи той факт, що педагогічне звання «Вихователь-методист» працівнику було присвоєно за результатами атестації на посаді вихователя, то підвищення ставки заробітної плати за звання «Вихователь-методист» за посадою інструктора з фізичного виховання не провадиться.


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook