Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруСоціальні гарантії

Бухгалтеру /
Соціальні гарантії

Оглавление

Чи можна час навчання зарахувати до стажу роботи

Чи зараховується до стажу роботи навчання на підготовчому відділенні при вищому навчальному закладі?

 

Чи зараховується до стажу роботи навчання на підготовчому відділенні при вищому навчальному закладі?

Відповідно до пункту 4 статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV (далі — Закон № 1058) періо­ди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності Законом № 1058 (до 01.01.2004), зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством , що діяло раніше.

Згідно з абзацом «д» статті 56 Закону України « Про пенсійне забезпечення » від 05.11.1991 № 1788-XII до стажу роботи зараховується навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, училищах і на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі і клінічній ординатурі.

З огляду на зазначене, період навчання на підготовчому відділенні при вищому навчальному закладі до стажу роботи для призначення пенсії не зараховується.


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

 

Мы на Facebook