Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриДержавна служба

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Державна служба

Один претендент на вакантну посаду держслужбовця: проводимо конкурс

Чи можливо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця в разі, якщо для участі у конкурсі документи подав лише один претендент?

 

Чи можливо проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця в разі, якщо для участі у конкурсі документи подав лише один претендент?

Відповідно до пункту 6 Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 (у редакції від 07.09.2012) (далі — Порядок), умови проведення конкурсу в окремому державному органі визначає його керівник, який призначає на посади та звільняє з посад державних службовців.

Рішення про проведення конкурсу приймає керівник органу за наявності вакантної посади державного службовця. Пунктом 8 Порядку визначено, що особи, які подали необхідні документи до державного органу для участі у конкурсі, є кандидатами на зайняття вакантної посади державного службовця.

Одним із етапів конкурсу є проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців.

Згідно з пунктом 3.2 Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого наказом Головного управління державної служби України від 08.07.2011 № 164 (далі — Загальний порядок), іспит для кандидатів на заміщення однієї вакантної посади складається одночасно. У разі невеликої кількості кандидатів та за наявності умов, передбачених пунктом 3.3 Загального порядку, іспит може проводитися одночасно на заміщення кількох вакантних посад.

Отже, усі згадані нормативно-правові акти з питань проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад державних службовців не визначають мінімальної кількості учасників конкурсу.


Нас находят: чи треба проводити конкурс якщо участь приймає лише один кандидат, Чи проводиться конкурс на посаду державної служби якщо є лише один кандидат


Подписка на новости RSS         Мы в Google+    

Мы на Facebook