Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруВідрядження

Бухгалтеру /
Відрядження

Оглавление

Оплачуємо відрядження державного службовця у вихідний день

Держслужбовця направили у службове відрядження для виконання роботи у вихідний день. Як правильно оплатити працю за час перебування його у відрядженні?

 

Держслужбовця направили у службове відрядження для виконання роботи у вихідний день. Як правильно оплатити працю за час перебування його у відрядженні?

Службовим відрядженням уважають поїздку держслужбовця за розпорядженням керівника органу державної влади на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи.

Як установлено пунктом 10 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 13.03.1998 № 59 (далі — Інструкція), якщо держслужбовець спеціально відряджений для роботи у вихідні або святкові й неробочі дні, то компенсацію за роботу в ці дні виплачують відповідно до законодавства .

Роботу у вихідний день оплачують згідно зі статтею 107 Кодексу законів про працю України — у подвійному розмірі. Зауважимо: оплату в подвійному розмірі проводять за години, фактично відпрацьовані у вихідний день.

Якщо наказом про відрядження передбачено повернення держслужбовця з відрядження у вихідний день, то йому може надаватися інший день відпочинку (п. 12 Інструкції).


Нас находят: https://stimul kiev ua/materialy htm?a=oplachuemo-vidryadzhennya-derzhavnogo-sluzhbovtsya-u-vikhidniy-den


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook