Меню


Курсы СтимулСправочникПолезные материалыБухгалтеруОплата праці та кадриОсвіта

Бухгалтеру /
Оплата праці та кадри /
Освіта

Підвищення посадового окладу практичного психолога за роботу з ВІЛ-інфікованими

Чи має право на підвищення посадового окладу (тарифної ставки) за шкідливі та важкі умови праці практичний психолог, який працює з хворими на СНІД та ВІЛ-інфікованими?

 

Чи має право на підвищення посадового окладу (тарифної ставки) за шкідливі та важкі умови праці практичний психолог, який працює з хворими на СНІД та ВІЛ-інфікованими?

Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення затверджені наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови № 308/519). Утім, праця фахівців закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, що не передбачені Умовами № 308/519 (педагогічних працівників, працівників культури, сільського господарства та інших), оплачується згідно з умовами оплати праці аналогічних категорій працівників відповідних галузей бюджетної сфери (п. 1.3 Умови № 308/519).

Посада практичного психолога міститься у Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 963. Тобто вона віднесена до педагогічних працівників.

Тарифні розряди за вказаною посадою встановлюють відповідно до додатку 6 до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557. Їх розміри залежать від кваліфікаційної категорії кожного працівника , установленої за наслідками атестації.

Вказані працівники одержують надбавки за вислугу років та «за престижність праці» тощо. А от можливість підвищення посадових окладів за шкідливі та важкі умови праці з хворими на СНІД та ВІЛ-інфікованими нормативно-правовими актами освітянської галузі не передбачена.

Отже, позаяк працю практичних психологів оплачують відповідно до умов оплати праці, що діють в освітянській галузі, права на підвищення посадових окладів за шкідливі та важкі умови праці з хворими на СНІД та ВІЛ-інфікованими вони не мають.


Нас находят: повышение зарплаты психологам, посадовий оклад практичного психолога, підвищення зарплати практичним психологам


Подписка на новости RSS

Мы на Facebook